کاوانی‌، چشم‌انتظار انتقام از PSG در لیگ قهرمانان

&#۱۶۰;ادینسون کاوانی امیدوار است روز سه شنبه با پیراهن یونایتد به مصاف تیم سابقش PSG رفته و ناراحتی‌های روزهای آخر حضورش در این تیم را در زمین تلافی کند....

به گزارش "ورزش سه"، ادینسون کاوانی که حالا رسماً بازیکن منچستریونایتد است قبل از اینکه در پایان پنجره نقل و انتقالات تابستانی از PSG به این تیم منتقل شود با پاریسی‌ها رابطه سرد و تلخی پیدا کرده بود.

درگیری کاوانی با باشگاه PSG ابتدا از تنش بین او و نیمار آغاز شده و سپس به درگیری بر سر قراردادش تبدیل شد. همین باعث شد کاوانی در نهایت با تلخی تیم پاریسی را ترک کرده و راهی منچستریونایتد شود. کاوانی که حالا اولین تمرین خود را هم با پیراهن یونایتد انجام داده امیدوار است روز سه شنبه در پاریس به مصاف تیم سابقش رفته و بتواند در مقابل PSG تلافی کند.

اما با توجه به اینکه کاوانی هفت ماه است در یک مسابقه جدی به میدان نرفته و تنها دو جلسه با یونایتد تمرین کرده مشخص نیست آیا او اصلاً از نظر بدنی آماده حضور در دیدار روز سه شنبه خواهد بود یا نه.

اما کاوانی که در پاریس لقب ال ماتادور را یدک می کشید به دلیل رابطه پر فراز و نشیبش با باشگاه فرانسوی بی صبرانه منتظر است تا در مقابل آنها به میدان رفته و خودش را نشان بدهد. جالب اینجا است که کاوانی برای PSG سیصد و یک بازی انجام داده و ۲۰۰ گل به ثمر رسانده ولی در طول هفت سال حضور در این تیم بارها با مدیریت و کادر فنی دچار تنش شده بود.

تگ ها


ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن منچستر یونایتد