کاوه رضایی با کلوب بروژ تمرین نمی کند

مهاجم ایرانی تیم کلوب بروژ با وجود آغاز تمرینات این تیم برای فصل آینده انگار جایی در برنامه های مربی ندارد چرا که به طور جداگانه از تیم تمرین کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امروز نشریه بلژیکی nieuwsblad در گزارشی که شرایط نقل و انتقالاتی چند تیم لیگ این کشور را بررسی می کند ، با اشاره به وضعیت کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیم کلوب بروژ نوشت:" بعد از لوئیس اوپندا حالا تیبو فلیتانک و کاوه رضایی نیز در آستانه جدایی از این تیم هستند. به این دو بازیکن گفته شده که آینده ای در باشگاه ندارند و در حال حاضر به طور جداگانه از تیم تمرین می کنند.


کاوه رضایی فصل گذشته به شارلروا قرض داده شده بود و در فصل جدید نیز در تیم دیگری به غیر از بروژ بازی خواهد کرد.


البته که در مورد کاوه رضایی از مدتها قبل این خبر وجود دارد که مهاجم ایرانی با پیشنهاداتی از سوی تیم های مختلف مواجه شده که جدی ترین آن ها آنتورپ بلژیک که علیرضا بیرانوند را در اختیار دارد و همچنین نانت فرانسه از جدی ترین علاقمندان به این بازیکن هستند.


البته شالروا تیمی که کاوه رضایی روزهای درخشانی را در آن سپری کرده و همچنین مهدی بیات مدیرایرانی اش علاقمندی زیادی به جذب کاوه دارند اما گفته می شود قیمت بالای مهاجم ملی پوش ایرانی مانع از این است که شارلروا برای جذب او پیش قدم شود.

بیشتر بخوانید:

خرید کاوه رضایی از سوی باشگاه بروژ اشتباه محض بود

اخبار ضد و نقیض از آینده کاوه رضایی/ مقصد مهاجم ایران کجا است؟

 

 

تگ ها


کاوه رضایی شارلروا فوتبال