کاوه رضایی کاندیدای بهترین گلزن هفته آسیا

گل زیبای مهاجم استقلال در شکست تحقیرآمیز برابر العین از سوی کارشناسان ای اف سی در جمع کاندیداهای بهترین گل هفته آسیا قرار گرفت ......

گل زیبای مهاجم استقلال در شکست تحقیرآمیز برابر العین از سوی کارشناسان ای اف سی در جمع کاندیداهای بهترین گل هفته آسیا قرار گرفت.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، استقلال بازی برگشت با العین را در حالی با شکست مفتضحانه 6-1 پشت سر گذاشت که تک گل این تیم را کاوه رضایی از روی یک ضربه ایستگاهی به زیبایی هر چه تمام تر وارد دروازه خالدعیسی دروازه بان متزلزل العین کرد تا بلکه با این گل کمی از زخم های استقلالی ها التیام پیدا کند.
این گل زیبا از سوی کارشناسان کنفدراسیون فوتبال آسیا در بین چهار گل برتر هفته قرار گرفت تا کاوه رضایی کاندیدای کسب عنوان بهترین گلزن هفته شود. مهاجم استقلال برای کسب این عنوان باید با سه رقیب رقابت کند که سایت ای اف سی گلزن برتر را در نظرسنجی 24 ساعته از فوتبالدوستان قاره انتخاب و معرفی می کند.
علاوه بر گل کاوه رضایی، ای اف سی از گل های الموقاوی مهاجم الاهلی عربستان به الاهلی امارات، لی مینوگ وو از العین به استقلال و پدرو جونیور مهاجم کاشیما آنتلرز هم به عنوان گل های برتر دیگر دور برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا نام برد تا بهترین گل از جمع این چهار مهاجم انتخاب شود.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال