کاوه: زودتر ترکیب تیم‌مان را بشناسیم بهتر است

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد تأکید دارد که چه مسابقات جهانی نوجوانان و جوانان برگزار شود و چه نشود، هدف اولیه در رده‌های سنی پایه پشتوانه‌سازی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به لغو پی در‌ پی مسابقات قاره‌ای تیم‌های پایه، چقدر امیدواری به برگزاری مسابقات نوجوانان و جوانان جهان وجود دارد، تصریح کرد: ناامید نیستیم. ما براساس برگزاری مسابقات برنامه‌ریزی کرده‌ایم، حالا ممکن است برگزار شود یا نشود، تا زمانی که بگویند برگزار می‌شود ما هم طبق آن تمرین می‌کنیم. ضمن اینکه غیر از بحث مسابقات، کشتی ما احتیاج به پشتوانه‌سازی دارد. هدف اصلی هم در رده‌های پایه باید همین باشد. در کنارش بحث مسابقه را در نظر داریم، اما موضوع اصلی این است که ما به دنبال بچه‌های مستعدی هستیم که در اردو برای آینده کشتی پرورش پیدا کنند.

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد همچنین تأکید کرد: اینها آیندگان کشتی ما هستند و چه آسیایی باشد یا نباشد، چه جهانی باشد و چه نباشد، ما از هدف اصلی‌مان دور نمی‌شویم.

سرمربی تیم کشتی جوانان ایران در مورد اینکه با شروع اردوی این تیم، از تیم ملی بزرگسالان فاصله نگرفته است، گفت: ما کارها را طبق برنامه‌ریزی انجام می‌دهیم و در ارتباط هستیم، ولی به خاطر مسئولیت جوانان باید اینجا باشیم. سه وزن تکلیف‌شان مشخص شده است و سه وزن دیگر هم طی روزهای آینده در لهستان کشتی می‌گیرند تا هر چه زودتر ترکیب المپیکی‌مان را بشناسیم که بهتر است.

تگ ها


کشتی محسن کاوه کشتی