کاوه: فیروزپور سیری‌ناپذیر است

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد تأکید کرد که با آن دسته از کشتی‌گیرانی که بعد از شکست در دور مقدماتی، برای حضور در شانس مجدد وزن‌کشی نکرده‌اند برخورد خواهد شد....

وی در مورد اینکه آیا همه نفرات اول مسابقات کشوری طبق وعده به قهرمانی آسیا اعزام خواهند شد، گفت: بله، طبق صحبت قبلی قرار است نفرات اول به قهرمانی آسیا بروند.

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد در خصوص زمان اعلام تیم اعزامی به آمریکا عنوان کرد: در یکی دو روز آینده کشتی‌گیران اعزامی معرفی خواهند شد.

کاوه در مورد عملکرد امیرحسین فیروزپور در مسابقات قهرمانی کشور گفت: او روز به روز بهتر می‌شود. او توانایی این را دارد که به سطح اول کشتی بزرگسالان برسد، به شرطی اینکه کار کند و دست از تلاش برندارد. این چیزی که من در وجود فیروزپور دیدم فکرمی‌کنم خیلی علاقمند به کشتی و سیری ناپذیر است.

سرمربی تیم ملی جوانان در مورد عملکرد شاگردان جوانش در قهرمانی کشور یادآور شد: خداراشکر خوب بودند و از مسابقات جوانان جهان اعتماد به نفس گرفتند. حاجیلوییان اگر امروز ارشک محبی و شهبازی را می‌برد نشات گرفته از اعتماد به نفسی است که در این مدت پیدا کرده؛ خوشبختانه آنها به خودباوری لازم رسیده‌اند و این اتفاق خوب ورزش ماست. همه جوانان ما باید برای قهرمان شدن از اسم‌ها نترسند و توانایی خودشان را نشان دهند و هر کشتی‌گیری که این کار را انجام دهد، برنده خواهد شد.

تگ ها


کشتی محسن کاوه کشتی