کاویانپور: الدحیل به مراتب از استقلال قوی‌تر است

حامد کاویانپور هافبک پیشین پرسپولیس مدعی شد سرخ‌ها کار دشواری مقابل الدحیل پیش رو خواهند داشت....

به گزارش مدال، حامد کاویانپور هافبک طراح و کاپیتان پیشین پرسپولیسی‌ها که خودش سابقه ثبت یک گل زیبا در شهرآورد را دارد، در خصوص عملکرد پرسپولیس در دربی گفت: «دو نکته باید مدنظرمان باشد. اول اینکه پرسپولیس دو مرتبه از حریف خود عقب افتاد و توانست به بازی برگردد که بسیار جالب بود به خصوص که تا آخرین دقایق بازی دلسرد نشد و بازیکنان این تیم به حملات خود ادامه دادند، موضوع بعدی نیز به بازیسازی و طراحی حملات تیم برمی‌گردد که نمره قبولی می‌گیرد، اما در فاز دفاعی هنوز کار‌های زیادی باید انجام شود.»
کاویانپور اضافه کرد: «پرسپولیس در این شهرآورد خیلی ساده گل خورد و خیلی سخت به گل رسید. روی دو توپی که می‌شد با ضربه اول، آن را از محوطه جریمه بیرون کشید، دروازه این تیم باز شد. شاید دلیل این امر، غیبت شجاع خلیل زاده به خاطر محرومیت بود ولی به هر حال، پرسپولیس هنوز برای گلزنی باید برنامه‌های بیشتری طراحی کند. آن‌ها به خصوص در نیمه دوم بار‌ها از حریف خود خطای اطراف محوطه جریمه گرفتند و موقعیت‌های خوبی برای ارسال مستقیم و رسیدن گل از راه‌های مختلف روی همین اصل وجود داشت ولی بازیکنان این تیم قدر هیچ‌یک از فرصت‌ها را ندانستند و در نهایت روی پافشاری بر حمله گل زدند.»
پیشکسوت پرسپولیس در نهایت گفت: «گل‌محمدی به تازگی سرمربی پرسپولیس شده و نمی‌توانیم از او انتظار زیادی داشته باشیم. تیمش بسیار خوب است ولی باید دید تداومی هم در کار این تیم به وجود می‌آید یا نه. شخصاً فکر می‌کنم تغییر تاکتیکی که یحیی با تعویض‌هایش انجام داد، مهم‌ترین دلیل تساوی مقابل استقلال بود، اما بازیکنان هم باید زودتر با ایده‌ها و تاکتیک‌های گل‌محمدی هماهنگ شوند، چون این تیم که صدرنشین شده و برای قهرمانی می‌جنگد، فرصتی برای از دست دادن، در اختیار ندارد.»
کاویانپور همچنین در خصوص بازی روز سه‌شنبه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برابر الدحیل گفت: این بازی در کشور قطر برگزار می‌شود و مطمئن هستم الدحیل از استقلال قوی‌تر است. بچه‌ها باید با تمرکز کامل پا به این میدان بگذارند تا با دست پر ان‌شاءا... به کشور بازگردند. 

بیشتر بخوانید:
میزبانی تیم‌های ایرانی در دور برگشت لیگ قهرمانان قطعی است
کرونا به گروه ایران در انتخابی جام جهانی رسید!
جنگ روانی رسانه سعودی علیه مهاجم استقلال+ عکس

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس فوتبال ایران لیگ قهرمانان آسیا الدحیل پرسپولیس حامد کاویانپور الدحیل پرسپولیس الدحیل-پرسپولیس AFC Champions League فوتبال