کاپلو: اشتباه کردم؛ رئال خیلی خیلی بهتر بود

فابیو کاپلو که پس از بازی رفت آتالانتا و رئال معتقد بود تیم ایتالیایی در مادرید موفق به صعود خواهد شد، شب گذشته به اشتباهش اعتراف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بازی رفت رئال و آتالانتا در برگامو حرف و حدیث های داوری زیادی داشت. اخراج مدافع آتالانتا روند بازی را تغییر داد و رئال در نهایت ۰-۱ برنده شد. فابیو کاپلو همسو با کارشناسان ایتالیایی معتقد بود که داور دلیل شکست آتالانتا بوده و این تیم در بازی برگشت انتقام خواهد گرفت.

پس از برتری ۳-۱ شب گذشته رئال که با نمایشی کاملا برتر رقم خورد، کاپلو به اشتباهش اعتراف کرد و گفت:« زیدان سیستم رئال را تغییر داد و آتالانتا را تبدیل به تیمی هیچکاره در زمین کرد. اتالانتا در سری آ همه حریفانش را با سرعتش در ضد حملات به دردسر می اندازد ولی برابر رئال حرفی برای گفتن نداشت. آنها فقط دو شوت داخل چارچوب داشتند که یکی را زاپاتا زد و کورتوا گرفت و یکی کاشته ای که موریل گل کرد. در مجموع آتالانتا اصلا در بازی نبود.»

کاپلو ادامه داد:«  زیدان نشان داد که چه مربی خوبی است. هرچند او کمی هم خوش شانس است ولی تیم تان باید لایق خوش شانسی هم باشد و رئال اینگونه بود. زیدان بازی خوان خوبی است و به خوبی اندیشه های گاسپرینی را بلوکه کرد. هر زمان تیم او به مشکل می خورد، ستاره ای دارد که بتواند آن را حل کند. اعتراف می کنم که حدسم اشتباه بود. رئال تیم شایسته میدان بود و لیاقت صعود را داشت.»

تگ ها


زیدان کاپلو تیم ملی روسیه رئال مادرید آتالانتا