Banner

کاپلو: طرفدار تیم گواردیولا هستم/ یوونتوس لیگ قهرمانان را می‌ خواهد

فابیو کاپلو در جدیدترین مصاحبه خود با کوریره دلواسپرت از علاقه خود به تیم گواردیولا گفت. او معتقد است یوونتوسی‌ها به فتح لیگ قهرمانان می‌اندیشند....

سرمربی سابق تیم‌های رئال مادرید، رم و یوونتوس در گفت و گو با کوریره دلواسپرت به بیان اظهاراتش پرداخت.
به گزارش مدال، کاپلو در این مصاحبه درباره شایعات پیوستن گواردیولا به یووه و چگونگی استفاده رونالدو توسط ساری صحبت کرد. او می‌گوید: خیانت کونته و ساری؟ آن‌ها به تیم‌های سابقشان خیانت نکرده‌اند. ما حرفه‌ای هستیم. از مورینیو که با اینتر سه‌گانه گرفت بپرسید. او از چلسی به منچستر رفت. شما باید هرجایی حضور دارید از تمام توانتان استفاده کنید زیرا بر اساس نتایجی که می‌گیرید قضاوت می‌شوید.
کاپلو در ادامه افزود: کونته حتما به دلیل خاصی اینتر را انتخاب کرده است. من با مالکان فعلی اینتر همکاری کرده‌ام و از پتانسیل آن‌ها باخبرم. ساری؟ او از رونالدو همانگونه استفاده خواهد کرد که از هازارد استفاده کرد. هیگواین اعتماد به نفس خود را از دست داده اما اگر در یوونتوس بماند بهتر ریکاوری می‌شود و این مسئله به نفع ساری است. پیوستن پپ به یووه؟ او اصلا به ترک منچسترسیتی فکر نمی‌کند. تیم او تیم مورد علاقه من در سال گذشته بود. سرمربی سابق تیم ملی روسیه و انگلیس در ادامه گفت: دی‌لیخت؟ اگر او هم مانند رابیو و رمزی لباس بیانکونری را بر تن کند، امسال سال مهمی برای یوونتوسی‌ها خواهد بود. آن‌ها به فکر فتح لیگ قهرمانان هستند. جدایی توتی و ده‌روسی؟ همیشه گفته‌ام که باید لحظات مهم زندگی را درک کرد. شما بیاد تمام داشته و داده‌هایتان را ارز‌یابی کنید و این مسئله تنها مربوط به فوتبال نیست. چرا مالدینی سال‌ها برای بازگشت به میلان صبر کرد؟ چرا یک روز دل‌پیرو یووه را ترک کرد؟ و چرا بوفون یک‌سال پس از ترک یووه به این تیم برگشت. ده‌روسی باید وضعیت فعلی را درک کند. یا خود را با شرایط وفق دهد و به باشگاه دیگری برود.

بیشتر بخوانید:

از رونالدو برزیلی و مالدینی تا توتی در لیست بازیکنان منتخب کاپلو

 

تگ ها


فابیو کاپلو مائوریتسیو ساری آنتونیو کونته ادن هازارد کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال