کاپلو: مسی همچنان یک استعداد ناب است

سرمربی سابق تیم ملی انگلیس، میلان و یوونتوس، با تعریف از بازی لیونل مسی مقابل پاریس، گفت که امباپه در دیدار شب گذشته او را ناامید کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، پاریس در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی، در زمین خود مقابل بارسلونا با تساوی یک – یک متوقف شد اما به لطف پیروزی پرگل در دیدار رفت که در نیوکمپ برگزار شد، آنها موفق شدند که به مرحله بعدی صعود کنند.


فابیو کاپلو سرمربی سابق رئال مادرید که به عنوان کارشناس در شبکه اسکای اسپورتس حضور داشت، با تعریف و تمجید از سبک بازی بارسلونا، اعلام کرد که انتظار این بازی با کیفیتی را نداشته است. او گفت: «فکر نمی کردم بارسلونا بتواند با این کیفیت بازی کند که این مسائل نشان دهنده این است که شاید حضور لاپورتا رئیس جدید این باشگاه از لحاظ روحی بر روی بازیکنان تأثیرگذار بوده است. به نظر می رسد بارسلونا به یک ترکیب ایده آل رسیده است. تیم کومان عالی بود و من انتظار آن را نداشتم.»


کاپلو سپس با تعریف و تمجید از لیونل مسی گفت: «مسی همچنان بازیکن تعیین کننده ای است و یک کلاس دیگری را از بازی خود نشان داد. او فقط به خاطر مارکینیوس و دروازه بان پاریس بود که شکست خورد. او یک بار دیگر نشان داد که چیزی بیشتر از سایر افراد دارد. او واقعا یک نابغه است.»


کاپلو سپس  گفت: «افراد دیگری مانند رونالدو توپ طلا را برنده خواهند شد با این حال مسی یک نابغه است و کسی مثل او نخواهد بود. او کیفیت و سرعت خارق العاده ای دارد. ما امشب یک لیونل مسی بزرگ و یک بارسلونای زیبا را دیدیم. اگر آن ضربه پنالتی به گل تبدیل می شد یا دمبله از موقعیت هایش استفاده می کرد، بازی به شکل دیگری جلو می رفت که این اتفاق رخ نداد.»


او در پایان درخصوص بازی امباپه نیز گفت: «من انتظارات بیشتری از کیلیان داشتم.»

تگ ها


لیونل مسی کاپلو بارسلونا