Banner

کاپلو یک انگل خالص بود!

مایکل اوون که به تازگی نگارش کتاب خود را تمام کرده و به زودی فروش آن آغاز خواهد شد در این کتاب انتقاد تندی از فابیو کاپلو سرمربی سابق انگلیس داشته است....

به گزارش مدال؛ «فابیو کاپلو» از سال 2008 هدایت تیم انگلیس را برعهده داشت و تا سال 2012 در این پست ماند و در تنها تورنمنت معتبری که با انگلیس در آن حاضر شد، با شکست 4 بر یک برابر آلمان از جام جهانی 2010 کنار رفت. «مایکل اوون» مهاجم افسانه‌ای انگلیس چهار ماه پس از روی کار آمدن مرد ایتالیایی با کارنامه 40 گل زده در 89 بازی ملی از «سه‌شیر» خداحافظی کرد. اوون تحت نظر کاپلو تنها در یک دیدار به میدان رفت و حالا اعتراف کرده که فابیو دلیل خداحافظی او از تیم انگلیس بود.

اوون در کتاب خود با نام «Reboot» درباره این موضوع نوشته: «من تنها این احساس را داشتم که سرمربی جدید آمده و فابیو این احساس را داشت که باید چیزی را تغییر دهد. برای او این تغییر مایکل اوون بود! او دوران ملی یک بازیکن سختکوش را به راحتی به پایان برد و از آن طرف جز یکی از کم‌تاثیرترین مربیان تاریخ انگلیس شد. فکر می‌کنم او یک انگل خالص بود! او هم به کارنامه ملی من و هم به فوتبال انگلیس صدمات سختی زد و به نظرم به سزای اعمالش رسید.»

بیشتر بخوانید:

افشاگری بزرگ علیه اسطوره انگلیس بعد از 10 سال

تگ ها


فابیو کاپلو مایکل اوون کتاب خاطرات اوون تیم ملی انگلیس سه شیر انگلیس فوتبال جهان UEFA Champions League فوتبال