کاپیتان آرسنال و دریافت یک پیشنهاد نوستالژیک

سنت اتین باشگاه سابق پیر امریک اوبامیانگ خواهان بازگشت او شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شرایط برای پیر امریک اوبامیانگ در آرسنال اصلا خوب پیش نمی رود. ستاره گابنی که اخیرا به یک نیمکت نشین تبدیل شده و در ایده های میکل آرتتا سرمربی توپچی ها جایی ندارد، دیگر بازوبند کاپیتانی را نیز نخواهد بست.

۲ هفته پیش با اعلام باشگاه آرسنال، بازوبند کاپیتانی این باشگاه پس از سه تخلف انضباطی که منجر به ایجاد بی نظمی در رختکن توپچی‌ها شده بود، از پیر امریک اوبامیانگ گرفته شد و این بازیکن در لیست آرسنال برای تقابل با وستهام قرار نگرفت.

او این روزها انفرادی و به دور از تیم تمرین می کند و روز گذشته آرتتا تایید کرد که همراه با گابن در جام ملت های آفریقا حاضر خواهد شد.

اوبامیانگ در واقع در فهرست خروج زمستانی آرسنال قرار دارد و طبق ادعای نشریه میرر از باشگاه سابقش سنت اتین نیز پیشنهاد دارد. باشگاهی که اوباماینگ در آن به شهرت رسید و سال ۲۰۱۳ توانست نظر دورتموند را به خود جلب کند. او حالا شانس بازگشت به این باشگاه قدیمی را پیدا کرده است.

باکاری ساکو که اخیرا به سنت اتین پیوسته نیز در مورد انتقال احتمالی اوباماینگ گفت:« سعی می کنم او را متقاعد کنم به سنت اتین برگردد. چه کسی دوست ندارد او را دوباره با پیراهن سنت اتین ببیند؟ به شکل جدی با او صحبت خواهم کرد ولی نمی دانم چقدر این احتمال وجود دارد که او برگردد.»

البته دستمزد بالای اوبامیانگ و نیز حضور سنت اتین در رده های انتهایی جدول لیگ فرانسه این بازگشت را به نظر غیرممکن جلوه می دهد و بعید است ستاره گابنی آرسنال را به مقصد سنت اتین ترک کند.

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ سنت اتین فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال