کاپیتان اتلتیکو: رئال لیاقت قهرمانی را دارد

سائول نیگز کاپیتان اتلتیکو معتقد است اگر رئال قهرمان شود، قطعا شایستگی های لازم را داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، به فاصله تنها دو بازی تا پایان لالیگا، رئال با ۴ امتیاز بیشتر از بارسلونا شانس اول قهرمانی است و می تواند پنجشنبه پیش رو با برتری برابر ویارئال به هدف خود برسد.

در هفته های اخیر رسانه های نزدیک به بارسلونا بحث های داوری و تمایل وی ای آر به رئال را مطرح کرده اند تا شایستگی های این تیم برای قهرمانی را زیر سوال ببرند اما بسیاری معتقدند رئال با کسب ۹ برد متوالی پس از شروع مجدد لالیگا، به اندازه کافی شایستگی هایش برای بالا بردن جام را نشان داده است. کاری که بارسا انجام نداد و سه بار برابر سلتا، سویا و اتلتیکو متوقف شد تا برتری دو امتیازی ای که پیش از شروع مجدد بازی ها نسبت به رئال داشت را از دست بدهد.

سائول نیگز کاپیتان اتلتیکو و تیم ملی اسپانیا معتقد است که اگر رئال قهرمان شود، قطعا لیاقتش را داشته است. او به رادیو مارکا گفت:« اگر رئال در نهایت فاتح لالیگا شود، به شایستگی این کار را انجام داده و لایقش بوده است. همیشه تیمی قهرمان می شود که در مدت زمانی طولانی تر نسبت به تیم های دیگر شرایط آرمانی خود را حفظ کرده و توانسته در بالاترین سطح، بیشترین امتیازات را جمع کند. اگر وی ای آر بیش از همه برای رئال پنالتی اعلام کرده، به خاطر حملات بیشتر این تیم و اصرارشان به خلق موقعیت درون محوطه جریمه حریفان است.»

هدف اول اتلتیکو نیز قرار گرفتن در رتبه سوم است و فعلا به این مهم نیز دست یافته ولی باید در دو هفته پایانی، فاصله اش با سویا را حفظ کند. سائول در این رابطه گفت:« می خواهیم هر طور که شده سوم شویم و معتقدم رتبه سومی با چهارمی فرق دارد. دوست داریم لالیگا را به بهترین شکل تمام کرده و سپس به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و بازی با لایپزیش فکر کنیم. با این تیمی که داریم، می توانیم امسال سرانجام به رویای مان که قهرمانی اروپاست، دست پیدا کنیم.»

تگ ها


سائول نیگز اتلتیکو مادرید رئال مادرید بارسلونا