کاپیتان اتلتیکو: هازارد را به خانه ام دعوت نمی‌کنم

کوکه کاپیتان اتلتیکو با ادن هازارد ستاره بلژیکی رئال همسایه است....

به گزارش "ورزش سه"، کوکه یکی از قدیمی های اتلتیکو و محصول آکادمی این باشگاه است. او سال هاست برای اتلتیکو بازی می کند و امسال به عنوان کاپیتان توانست جام قهرمانی لالیگا را بالای سر ببرد. اتلتیکو پس از هفت سال توانست یک بار دیگر فاتح لالیگا شود و این مهم به لطف برتری در روز پایانی در زمین وایادولید میسر شد؛ در غیر این صورت رئال مادرید بود که قهرمان می شد.

کوکه در تمام فصل یکی از مهره های تاثیرگذار تیمش بود و یکی از عوامل قهرمانی روخی بلانکو بود.

این هافبک ملی پوش متعصب، شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی فاش ساخت که با ادن هازارد ستاره بلژیکی رئال همسایه است ولی بین شان دوستی و صمیمیت ایجاد نشده است.

کوکه در این رابطه گفت:« بله؛ با هازارد همسایه ایم ولی در این دو سال فرصت نشده تا با یکدیگر دوست شویم و صمیمیتی بین مان وجود ندارد. طبیعی است که در چنین شرایطی او را به خانه ام دعوت نمی کنم. وقتی ارتباطی وجود ندارد، چطور به او زنگ بزنم و دعوتش کنم به میهمانی بیاید؟ برای مثال اگر به واسطه یکی از دوستان به خانه ام بیاید، هیچ مشکلی ندارم و خوشحال هم خواهم شد.

معتقدم او ستاره بزرگی است که متاسفانه پس از جدایی از چلسی و پیوستن به رئال، دچار بدشانسی شده است. مصدومیت ها اجازه درخشش را از او گرفته اند و همه بازی های فوق العاده اش در چلسی را به یاد داریم.»

تگ ها


اتلتیکو مادرید کوکه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال