کاپیتان استقلال و وضعیت مبهم برای بازی با سایپا

وضعیت وریا غفوری برای دیدار با سایپای تهران هنوز مشخص نیست....

به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان استقلال از مدت ها قبل دچار مصدومیت شده و هنوز به ترکیب تیمش برنگشته است. وریا غفوری از یک درد کهنه در زانویش رنج می برد که باید پایش را جراحی کند اما به خاطر شرایط استقلال و حضور در کوران مسابقات مدت ها است جراحی مینیسک خود را به عقب می اندازد.


از این رو غفوری با عود کردن دوباره این درد ۳ بازیکن گذشته استقلال مقابل گل گهر، آلومینیوم و تراکتور را از دست داد و هنوز وضعیتش برای مسابقه با سایپا هم مشخص نیست.
پزشکان استقلال قرار است فردا(جمعه) از وضعیت زانوی غفوری تست بگیرند تا مشخص شود او می تواند مقابل سایپا بازی کند یا نه اما یک مساله مهم دیگر درباره کاپیتان آبی ها وجود دارد.


نگرانی غفوری و فرهاد مجیدی این است که شاید این بازیکن در مصاف با سایپا به میدان برود و همین حضور موجب تشدید مصدومیتش شود و دیدار با پرسپولیس در دربی پایتخت را از دست بدهد. از این رو مجیدی و غفوری درباره حضور کاپیتان استقلال مقابل سایپا ریسک نمی کنندو اگر او صد درصد آماده نباشد بازهم در ترکیب آبی ها غایب خواهد بود.


بی تردید حضور در دربی پایتخت در یک چهارم نهایی جام حذفی برای غفوری اهمیت ویژه ای دارد و به همین خاطر احتمال عدم حضور او در ترکیب استقلال مقابل سایپا هم وجود دارد.

تگ ها


وریا غفوری استقلال تهران سایپا