کاپیتان اینتر به بایرن خواهد رفت؟

به نظر می رسد که روبرت لواندوفسکی آخرین فصل حضورش در بایرن را پشت سر می گذارد و به همین دلیل مونیخی ها به دنبال یافتن بهترین جانشین برای او هستند ......

به نظر می رسد که روبرت لواندوفسکی آخرین فصل حضورش در بایرن را پشت سر می گذارد و به همین دلیل مونیخی ها به دنبال یافتن بهترین جانشین برای او هستند.

مائورو ایکاردی مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ آلمان قرار گرفته است و این باشگاه آلمانی قصد دارد در پایان فصل جاری مهاجم آرژانتینی اینتر را جانشین روبرت لواندوفسکی کند که جدایی اش از جمع باواریایی ها در پایان فصل محتمل به نظر می رسد. بایرن اما برای جذب کاپیتان نراتزوری کار آسانی در پیش ندارد و باید با باشگاه های چلسی و آرسنال رقابت کند.

لواندوفسکی 29 ساله که در سال 2014 از بوروسیا دورتموند به بایرن مونیخ پیوست، با وجود اینکه تا سال 2021 با قهرمان آلمان قرارداد دارد، به دنبال تجربه چالشی جدید است و مقصد احتمالی وی را منچسترسیتی و چلسی عنوان کرده اند.

در سوی دیگر ایکاردی که پنج سال جوانتر از لواندوفسکی است، می تواند گزینه ایده آلی برای بایرن مونیخ در طولانی مدت باشد. کاپیتان آرژانتینی اینتر در فصل جاری در 12 بازی از رقابت های سری A موفق به زدن 11 گل شده است. او فصل گذشته هم عملکرد خوبی را از خود نشان داد و 24 گل با پیراهن نراتزوری به ثمر رساند.

 

تگ ها


اخبار روز اینتر میلان سری آ فوتبال