کاپیتان تیم ملی افغانستان به پیکان پیوست

فیصل شایسته کاپیتان تیم ملی افغانستان به عنوان اولین بازیکن تیم افغانستانی ایران قرارداد خود را با باشگاه پیکان به مدت یک سال و نیم امضا کرد ......

فیصل شایسته کاپیتان تیم ملی افغانستان به عنوان اولین بازیکن تیم افغانستانی ایران قرارداد خود را با باشگاه پیکان به مدت یک سال و نیم امضا کرد ...

فیصل شایسته کاپیتان تیم ملی افغانستان به عنوان اولین بازیکن تیم افغانستانی ایران قرارداد خود را با باشگاه پیکان به مدت یک سال و نیم امضا کرد.
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه" شایسته که سابقه بازی در تیم ملی پایه هلند و در رده باشگاهی در باشگاه های هیرنوین باشگاه کنونی رضا قوچان نژاد و توئینته هلند را در کارنامه دارد.
شایسته همچنین توانست سال گذشته عنوان برترین و محبوب ترین ورزشکار کشور افغانستان را در میان رقبای خود در رشته های بوکس و کریکت را تصاحب کند.
مدیر برنامه این بازیکن در مورد پیوستن فیصل شایسته به پیکان گفت: فیصل یکی از بازیکنان نامدار افغانستان است همین شب گذشته با توجه به اینکه فیصل بدون سروصدا به ایران آمد اما هواداران او از افغانستان به استقبالش آمدند.
وی در ادامه افزود: فیصل یک بازیکن بسیار حرفه ای است او توانسته در سن 26 سالگی در میان بازیکن مطرح افغان بازوبند کاپیتانی را تصاحب کند فیصل همچنین فوتبال خود را از پایه در هلند سپری کرده این نشان می دهد که از بار فنی قابل قبولی برخوردار است.
 
وی در پاسخ به این سؤال که گفته می شود جذب فیصل علاوه بر کمک فنی به پیکان نیم نگاه جلالی به جذب هوادار نیز هست گفت: همانطور که گفتم مجیدجلالی از لحاظ دید فنی وآماری 3 بازی کامل از این بازیکن را مشاهده کرد سپس نتیجه را اعلام کرد مطمئناً باشید اگر هدف اول جذب هوادار بود بدون آنالیز بازی های او و صرفاً با توجه به محبوبیت او این بازیکن را جذب می کرد.
 
همچنین فیصل تا دو روز قبل از قرارداد با پیکان پیشنهادات رسمی از لیگ دو هلند و سوپر لیگ مالزی داشت.
 
مرتاض در خاتمه افزود: شاید مردم ایران شناختی از فوتبال افغانستان نداشته باشند آنها سیر صعودی بسیار خوبی را سپری کردند بازیکنان زیادی در اروپا دارند که اخیراً یکی از آنها با باشگاه فرانکفورت باشگاه اسبق احسان حاج صفی قرارداد امضا کرد بازیکنان شاغلی در لیگ های معتبر اروپایی دارند و در آینده از آنها بیشتر خواهید شنید.