کاپیتان تیم ملی همچنان در حالت استندبای

لیگ والیبال چین احتمالا ماه آینده میلادی آغاز می شود و کاپیتان ایران نیز در این کشور به میدان می رود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سوپرلیگ والیبال چین که قرار بود در پاییز ۹۸ آغاز شود، با تصمیم فدراسیون والیبال این کشور به دلیل برگزاری مسابقات انتخابی المپیک در چین، به بهمن ماه موکول شد. در تاریخ جدید هم که شیوع ویروس کرونا در چین باعث شد، استارت سوپرلیگ چین بار دیگر به تعویق بیفتد.


سعید معروف که از تابستان سال گذشته قراردادش را با تیم بایک موتور چین امضا کرد و در دو مقطع در تمرینات این تیم هم حاضر شد، همچنان به دلیل قراردادی که امضا کرده، منتظر اعلام وضعیت سوپرلیگ چین است. 


کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که این روزها در آمریکا به سر می برد، منتظر اعلام باشگاه چینی است تا به این کشور سفر کند. به نظر می رسد کاهش چشمگیر تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در چین باعث شده تا مسئولان فدراسیون والیبال این کشور به فکر شروع مسابقات با تاخیری طولانی مدت بیفتند.


امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال که ارتباط نزدیکی با سعید معروف دارد، آخرین وضعیت این بازیکن را اینطور تشریح می کند: آقای معروف ایران نیست و منتظر اطلاع باشگاه چینی است تا به مسابقات لیگ این کشور بازگردد، به او گفته‌اند آماده باشد و احتمالا لیگ کشور چین از ماه ژوئن(خردادماه) شروع می‌شود. معروف ‌قرارداد دارد و حتما باید در لیگ این کشور باشد. او بدنش را آماده نگه داشته، هم تمرینات انفرادی و هم تمرینات والیبالی انجام می‌دهد. زمان خوبی برای ریکاوری ‌داشت و نهایت استفاده را از این فرصت کرد، اکنون آماده است و هر وقت اعلام کنند برای حضور در ترکیب تیم خود، از آمریکا عازم چین می‌شود.

بیشتر بخوانید:

کره ای ها به دنبال جذب امیر غفور

کف حقوق والیبالیست ها مطابق با وزارت کار!

 

 

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران والیبال میرسعید معروف والیبال