کاپیتان جنگنوی سپاهان؛ دور از ۳۷ سالگی ( عکس)

محمدرضا خلعتبری کاپیتان طلایی پوشان روز فوق العاده‌ای را پشت سر گذاشت ....

به گزارش ورزش سه ، محمدرضا خلعتبری که پس از مدت ها از ابتدا برای سپاهان به میدان رفت عملکرد خیره کننده ای از خود به جا گذاشت ؛ خلعتبری که در این بازی در پست وینگر راست به کار گرفته شده بود، حضور فعالی در نیمه زمین آلومینیوم داشت و موفق شد گل سوم سپاهان را به زیبایی هر چه تمام تر از روی ضربه آزاد به ثمر برساند .


خلعتبری ۳۷ ساله جواب اعتماد نویدکیا را هر زمان که به او نیاز داشته به بهترین نحو داده است. اگر نگاه دقیقی به بازی این بازیکن ریزنقش بیاندازیم بیش از هر چیز، انگیزه فوق العاده او و جنگندگی بیش از حدش جلب توجه می کند و نشانی از بازیکنی ۳۷ ساله ندارد.

درخشش خلعتبری اما به گل زیبای او ختم نشد و این بازیکن چهارمین پاس گل فصل خود را نیز ثبت کرد و پایه گذار گل چهارم سپاهان شد که شهباززاده آن را به ثمر رساند، تا در پانزدهیمن گل فصل او شریک باشد؛ کاپیتان سپاهان حالا با این پاس گل توانسته به صورت مشترک با کریم اسلامی بهترین پاسور لیگ برتر باشد.

خلعتبری که چهارمین فصل حضور خود در سپاهان را سپری می کند، با نمایشی که در مقابل آلومینیوم داشت، بعید به نظر می رسد دیگر حرفی در مورد خروجش از سپاهان نیز وجود داشته باشد و او لیگ بیستم را با پیراهن طلایی سپاهان به پایان خواهد رساند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان