کاپیتان سابق استقلال حق را به دانشگر داد

امیرحسین صادقی، کاپیتان سابق استقلال، معتقد است این تیم برای رسیدن به موفقیت نیاز به زمان دارد....

به گزارش مدال، امیرحسین صادقی کاپیتان سابق استقلال از هواداران این تیم خواست کمی صبورتر باشند تا تیم شرایطش بهتر شود وی معتقد است شرایط تیم استقلال امسال خوب است و برای هماهنگی نیاز به سه هفته زمان دارد تا استراماچونی بتواند افکارش را در این تیم پیاده کند. با وی در خصوص شکست استقلال مقابل ماشین‌سازی در هفته اول لیگ برتر به صحبت پرداختیم.

استقلال در هفته اول نتوانست لیگ را با موفقیت آغاز کند و شکست خورد در این باره چه نظری دارید؟

تیم استقلال جوان است و احتیاج به زمان دارد خود استراماچونی هم از جمله مربیان جوان لیگ ایران است و هر دو دلیل این است که به این نتیجه برسیم که هر چقدر به استقلال زمان بیشتری بدهیم قطعا در ادامه لیگ شرایط بهتری خواهد داشت.

هواداران نگران این هستند که شاید اتفاقات فصل گذشته امسال هم تکرار شود؟

استقلال دراین بازی بازیکن مصدوم و محروم زیادی داشت و همین باعث شده بود این تیم نتواند با تمام توان در میدان حاضر شود. هواداران باید صبورتر باشند تا این تیم شکل واقعی خودش را پیدا کند.

نظرتان در خصوص گلایه‌های استراماچونی بابت نبودن مترجم روی نیمکت چیست؟

برای اولین بار است به یک مربی خارجی نیمکت مترجم ندارد این ضعف باشگاه بوده و باید قطعا در هفته بعد برطرف شود.

به عنوان مدافع سابق استقلال چه نظری در خصوص ضعف‌های این تیم در بازی اول دارید؟

 خاطرنشان کرد: بزرگترین مشکل استقلال این است که یک مربی ایرانی باید در کادر فنی این تیم حضور پیدا کند حضور یک مربی ایرانی چند معضل را یک جا حل می‌کند در وهله اول مربی ایرانی یک آنالیزور قوی است که می‌تواند شناخت‌هایش از حریفان را به سرمربی منتقل کند. باید قبول کنیم در بازی ماشین‌سازی آنالیز خوبی صورت نگرفته بود و این را هم باید بگویم که بازیکنان استقلال در باد آن چهارگلی خوابیده بودند که در بازی دوستانه انجام داده بودند.

دانشگر هم در این بازی اخراج شد که خیلی از کارشناسان معتقدند خیلی غیرحرفه‌ای بود؟

به نظر من دانشگر در آ‌ن صحنه خیلی باهوش عمل کرد من هم جای دانشگر بودم همین کار را می‌کردم در مورد شاهین طاهرخانی باید بگویم خودم دو سال کنار او در پیکان بازی کردم فوتبالیست باکیفیتی است. دفاع فردی استقلال هیچ مشکلی ندارد بلکه نیاز فقط کمی هماهنگی در تیم است که مطمئن هستم به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

به نظرتان استقلال امسال می‌تواند مدعی قهرمانی باشد؟

قطعا که این اتفاق خواهد افتاد تازه بازی اول بوده دو هفته از مسابقات بگذرد شرایط تیم بهتر خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:

نوراللهی از استقلال جدا شد

تگ ها


باشگاه استقلال کاپیتان پیشین استقلال امیرحسین صادقی محمد دانشگر اخراج محمد دانشگر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال