کاپیتان سایپا: به دنبال جبران شکست مقابل تراکتور هستیم

روزبه شاه‌علی‌دوست کاپیتان تیم فوتبال سایپا از انگیزه فراوان بازیکنان این تیم برای پیروزی مقابل تراکتور خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، روزبه شاه‌علی‌دوست در مورد آخرین وضعیت تیم سایپا اظهار داشت: خوشبختانه تیم ما وضعیت خوبی دارد. ما از شروع نیم‌فصل دوم یعنی از هفته شانزدهم نتایج خوبی کسب کردیم و از چهار بازی هشت امتیاز گرفتیم که این عملکرد خوبی است. در نیم‌فصل دوم هم تغییراتی در سایپا ایجاد شد و آمدن بازیکنان جدید به تیم ما کمک کرد. در عین حال جوان‌های تیم هم نسبت به نیم‌فصل اول پخته‌تر شده‌اند و می‌توانند حالا بهتر خودشان را نشان دهند.

هافبک  تیم فوتبال سایپا در مورد دیدار روز جمعه این تیم در خانه تراکتور تبریز بیان کرد: تراکتور تیم بسیار خوبی است که می‌خواهد خودش را به رده‌های بالاتر برساند. بازی در تبریز آسان نیست، ولی امیدواریم با انجام یک بازی خوب با امتیاز به تهران برگردیم. بازی رفت را روی یک غافلگیری واگذار کردیم و حالا دنبال جبران آن شکست هستیم. می‌دانیم بازی سختی داریم، ولی امیدواریم که نتیجه خوبی در تبریز بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «کدام تیم در این فصل قهرمان خواهد شد؟»، تصریح کرد: از حالا قضاوت یا پیش‌بینی زود است. در حال حاضر چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم درگیر هستند و فشار مسابقات ممکن است روی عملکرد آنها تأثیر بگذارد تا تیم‌های دیگر از جمله تراکتور از این موضوع نهایت استفاده را ببرند. با این حال من پرسپولیس، سپاهان و استقلال را مدعیان اصلی می‌دانم و فکر می‌کنم شانس آنها برای قهرمانی یکسان است.

بیشتر بخوانید:
مبلغ قرارداد شیخ دیاباته لو رفت
محرومیت یک ساله داور به دلیل کتک زدن بازیکن!
ستاره پرسپولیس به بازی با شارجه می‌رسد؟ 

تگ ها


سایپا اخبار سایپا فوتبال ایران روزبه شاه علی دوست لیگ برتر ایران روزبه شاه علی دوست سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال