کاپیتان علیه سرمربی روس؛ انتخاب الکنو اشتباه بود

عبادی پور کاپیتان فعلی تیم ملی معتقد است تمدید قرارداد کولاکویچ یا آوردن مربی ایرانی کار عاقلانه تری بود....

به گزارش "ورزش سه"، میلاد عبادی پور که دو تورنمنت مختلف را با ولادیمیر آلکنو پشت سر گذاشت و یکی از بازیکنان ثابت تیم این مرد روس بود در برنامه تلویزیونی شبکه شما حاضر شد در خصوص عملکرد ایران و آلکنو صحبت کرد.


 
*کاش لهستان را نمی‌بردیم!
شاید اگر بازی اول مقابل لهستان را نمی‌بردیم، اتفاقات بهتری برای تیم ما رقم می خورد! تمام انگیزه تیم ما برای بردن لهستان بود و بازی سخت و پرفشاری که انجام دادیم انرژی بازیکنان ما را کاملا تخلیه کرد و باعث شد کار تیم در ادامه مسابقات سخت شود.


 
* آلکنو فقط اسم چهار بازیکن را بلد بود
در اینکه آلکنو مربی بزرگی است شکی نیست و به هرحال انتخاب او تصمیم فدراسیون بود. اما به نظر من آلکنو شناخت خوبی از والیبال ایران نداشت و با ذهنیت فیزیکی و شرایط بازیکنان روس به ایران آمده بود و طبیعی بود در زمان کوتاه نمی‌توانست کار زیادی برای تیم ملی والیبال انجام دهد. آلکنو واقعا شناخت خوبی از بازیکنان تیم‌ ملی نداشت و فقط ۳ - ۴ بازیکن تیم را به اسم می شناخت! نظر شخصی من این است که در آن مقطع انتخاب آلکنو اشتباه  بود. بهتر این بود که قرارداد کولاکویچ تمدید می شد یا اینکه هدایت تیم ملی به مربی ایرانی واگذار می شد. آقای عطایی سرمربی فعلی تیم هم مربی خوب و قابل احترامی است و مطمئنم که انشاالله با قهرمانی از مسابقات ژاپن بر می گردیم.

 *گزارشگران بی اطلاع باعث هجمه می‌شوند
من به مردم و طرفدران والیبال حق می‌دهم که از باخت تیم ملی ناراحت باشند؛ اما معتقدم که در  جریاناتی که در فضای مجازی شکل گرفت و به من انتقادات زیادی شد، مردم بی تقصیر بودند. متاسفانه مشکل این جاست که برخی گزارشگران والیبال که هیچ اطلاعی از والیبال روز دنیا ندارند به خودشان اجازه می‌دهند درباره عملکرد بازیکنان نظر فنی بدهند. در هیچ جای دنیا مشابه این اتفاقات را نمی‌بینیم.

*اطلاعی از خداحافظی معروف نداشتیم
متاسفم که اتفاقات ناخوشایندی برای کاپیتان تیم ملی رخ داد و صحبت‌های عجیبی در خصوص بازیکن بزرگی مثل سعید معروف مطرح شد. خداحافظی سعید از والیبال یک تصمیم شخصی بود که قبل از اعلام، اطلاع چندانی از آن نداشتیم.

تگ ها


والیبال ولادیمیر آلکنو تیم ملی والیبال ایران میلاد عبادی پور