کاپیتان لیورپول: بهترین بازی قرمزها را دیدید

جردن هندرسون بعد از پیروزی لیورپول مقابل تاتنهام به ستایش از هم تیمی‌هایش پرداخت و عملکرد لیورپول را یکی از بهترین نمایش‌های این فصل تیم دانست....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول دیروز در آنفیلد میزبان تاتنهام بود تا جدال بین دو صدرنشین لیگ برتر یکی از حساس ترین بازی های لیگ برتر جزیره از ابتدای فصل جاری را رقم بزند. شاگردان کلوپ در این بازی موفق شدند با گل دقیقه ۹۰ فیرمینو تاتنهام را مغلوب کرده و صدر جدول را به خود اختصاص دهند.

جردن هندرسون کاپیتان قرمزهای آنفیلد در پایان بازی از هم تیمی هایش به خاطر این پیروزی تمجید کرد و گفت لیورپول بهترین بازی خود در فصل جاری در مقابل تاتنهام به نمایش گذاشته است.

هندرسون در پایان بازی به آمازون گفت: " بازی خوبی بود. یک بازی کاملاً تاکتیکی. ما همه چیزهایی که از تیم انتظار می رفت را به خوبی انجام دادیم از حفظ مالکیت توپ گرفته تا خلق موقعیت و استفاده از ضدحمله ها. رویهم رفته عملکرد ما در این بازی فوق العاده بود".

کاپیتان لیورپول در ادامه اضافه کرد: " ما مستحق سه امتیاز این بازی بودیم. این یکی از بهترین عملکردهای ما در فصل جاری بود و من از این بابت بسیار خوشحالم. ما فقط به فکر خودمان هستیم نه رقبا. این شکست احتمالاً تاثیر منفی روی روحیه تاتنهام می‌گذارد ولی همینطور که گفتم ما فقط به خودمان فکر می‌کنیم. از این لحظه به بعد مساله اصلی ما دیدار بعدی مقابل کریستال پالاس است".

تگ ها


جوردن هندرسون لیورپول