کاپیتان لیورپول: به رویای دوران کودکی ام دست یافتم

جردن هندرسون، کاپیتان لیورپول می‌گوید قهرمانی در لیگ برتر رویای دوران کودکی او بود و حالا به این موضوع دست یافته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرمزهای آنفیلد نهایتاً شب گذشته و بعد از ۳۰ سال انتظار جام قهرمانی لیگ برتر انگلیس را بالای سر بردند. اگرچه هیچ هواداری در آنفیلد وجود نداشت تا اهدای جام قهرمانی توسط اسطوره لیورپول یعنی کنی دالگلیش به جردن هندرسون، کاپیتان لیورپول را ببیند اما به طور قطع این موضوع چیزی از ارزش‌های این موفقیت کم نخواهد کرد.

جردن هندرسون پس از پایان بازی در باره این قهرمانی گفت: " قدم زدن روی سکوی قهرمانی حس شگفت انگیزی بود. معتقد هستم که همه بچه ها شایسته تجربه کردن این لحظه بودند. این یک فصل شگفت انگیز برای ما بود و این نوع جشن قهرمانی نیز یک اتفاق بسیار ویژه.

ما شروع فوق العاده ای در فصل جاری داشتیم و همانگونه نیز به روند رو به رشد خود ادامه دادیم. ما واقعا نسبت به سایر تیم ها قوی تر، مطمئن تر و البته بی رحم تر بودیم. ما همیشه راهی برای پیروزی پیدا می کردیم و در آخر لیاقت این موفقیت را داشتیم."

هندرسون در ادامه گفت: "به دست آوردن ۹۷ امتیاز و در فصل گذشته و عدم قهرمانی، در فصل گذشته موقعیت دشواری برای ما بود. با این حال ما چند هفته بعد واکنش نشان دادیم و قهرمان چمپیونزلیگ شدیم. این یک فصل شگفت انگیز برای ما بود و من خوشحالم که بخشی از تیم قهرمان لیگ برتر پس از ۳۰ سال هستم. قهرمان شدن در لیگ برتر از کودکی رویای من بوده است و من حالا به این رویا دست یافتم."

بیشتر بخوانید:
لیورپول 5 چلسی 3؛ جشنواره گل برای جشن قهرمانی
شبی که آنفیلد ۳۰ سال در انتظارش بود
کلوپ: ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم 

تگ ها


جوردن هندرسون فوتبال جهان جردن هندرسون چلسی لیورپول لیورپول-چلسی لیگ برتر فوتبال