کاپیتان ماشین‌سازی: لیگ را همین جا تمام کنید

کاپیتان ماشین سازی تبریز از مسئولین می خواهد لیگ را در شرایط فعلی به پایان برسانند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شیوع ویروس کرونا لیگ برتر ایران را همچون تمامی لیگ های معتبر جهان نیمه کاره گذاشته است و فوتبال ایران بدون هیچ تصمیمی در اینخصوص بلاتکلیف مانده است که این شرایط با اعتراض کاپیتان ماشین سازی همراه است و او اعتقاد دارد که این لیگ باید در این مقطع به پایان برسد. 

عزیز معبودی در تبریز درخصوص شرایط خود در روزهای قرنطینه گفت: فوتبالیست ها نمیتوانند مثل تمام مردم در قرنطینه باشند و مجبور هستند در هر شرایطی شده ورزش کنند و تمرینات خود را بصورت خصوصی ادامه دهند و بدن خود را برای آغاز مسابقات آماده نگه دارند و همین موضوع بیشتر روی ما فشار وارد میکند و اینکه شروع مسابقات و یا پایان قطعی آن مشخص نشده است موجب شده تا ما نیز در انتخاب تمرینات خود به مشکل بخوریم و همین مسائل باعث خواهد شد تا در شروع احتمالی لیگ به مشکل بخوریم و آمار مصدومان بالا برود. 

معبودی درخصوص برگزاری مسابقات لیگ برتر بدون تماشاگر توضیح داد: یک بحثی هست که می گویند لیگ را بطور فشرده و در یک شهر برگزار کنند و تمام شود که من یک سئوال دارم و اینکه دلیل این چنین برگزاری چیست ؟ وقتی تماشاگری نیست و بازیکنان شرایط بدنی مناسبی ندارند و احتمال مصدومیت بالا است، چرا باید برگزار شود؟

کاپیتان ماشین سازی ادامه می دهد: واقعیت این است که فوتبال ما درگیر مسائلی همچون اسپانسری و فلان نیست و این لیگ را اگر در شرایط فعلی به پایان برسانیم به نفع فوتبال و مردم است و به کسی هم ضرر نمی رساند. من اعتقاد دارم این فوتبال ارزش جان انسان ها را ندارد و بهتر است لیگ را تمام کنند و از الان به فکر شروعی قدرتمند برای فصل آتی باشیم.

عزیز معبودی برگزاری احتمالی ادامه لیگ را متاثر در کیفیت لیگ آتی میداند و در اینباره توضیح می دهد: اگر بیایند و یکدفعه بگویند که مثلا از هفته آتی مسابقات در شرایط ویژه و بصورت فشرده برگزار خواهد شد قطعا عدم آمادگی بدنی مصدومان زیادی خواهد داد که همین موضوع در کیفیت فنی فصل آتی نیز تاثیر منفی خواهد داشت و من از مسئولین خواهش میکنم که به بازیکنان نیز به چشم یک انسان نگاه کنند نه رباط و اگر دیدار ها بدون تماشاگر برگزار شود بازیکنان، کادرفنی، کادر مدیریتی، مسئولین برگزاری و اصحاب رسانه در خطر این ویروس قرار خواهند گرفت و این دور از انصاف و انسانیت است که امیدوارم فدراسیون بهترین تصمیم را در اینخصوص بگیرد.

بیشتر بخوانید:
مربی بزرگ خارجی در راه تراکتور؟
پرسپولیس و مهاجمان طلسم‌شده (آنالیز)
توضیح آرش برهانی در مورد لایو جنجالی! 

 

تگ ها


ماشین سازی تبریز عزیز معبودی فوتبال ایران کرونا قرنطینه عزیز معبودی ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال