کاپیتان نفت: برای بازگشت به جمع مدعیان وقت داریم

کاپیتان دوم تیم صنعت نفت آبادان می‌گوید امتیازات زیادی از دست دادیم اما وقت برای بازگشت به جمع مدعیان داریم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال صنعت نفت در برابر گل‌گهر سیرجان شکست خورد تا چهارمین باخت متوالی خود را تجربه کند و همچنان با سی امتیاز در لیگ باقی بماند و فرصت حضور در جمع بالانشینان را از دست بدهد و به جایگاه هفتم جدول برسد.

مسلم مجدمی کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره دیدار با گل‌گهر سیرجان گفت: نمی‌دانم واقعا چگونه این دیدار را باختیم، به هیچ وجه نباید این بازی را شکست می‌خوردیم. بازی را خوب انجام دادیم و تیم حریف در دفاع بود و تنها نگاهی به ضدحملات داشت، خیلی حیف شد اما امیدوارم را نباید از دست بدهیم.

وی همچنین افزود: بالاخره در این چهار دیدار اخیر شکست خورده‌ایم و باید به فکر آینده باشیم. بازی‌های زیادی باقی مانده و می‌توانیم با چند برد به مسابقات بازگردیم و برای سهمیه بجنگیم. امتیازات زیادی از دست دادیم اما وقت برای بازگشت به جمع مدعیان داریم.

کاپیتان تیم نفت درباره جدایی اسکوچیچ و حضور بهنام سراج گفت: آقای اسکوچیچ زحمات زیادی برای ما کشید و بالاخره تصمیم به جدایی گرفت، فکر می‌کنم دیگر صحبت کردن در این‌باره فایده نداشته باشد. آقای سراج پیشکسوت تیم هستند که سابقه بازی در تیم ملی هم دارند، ایشان نیاز به زمان دارد و فکر می‌کنم تصمیم بسیار خوبی باشد. همه باید کمک کنیم تا تیم نتیجه بگیرد و به روزهای خوبش بازگردد. سایپا تیم خوبی است اما با تمام احترامی که برایشان قائل هستیم فقط و فقط به برد مقابلشان فکر می‌کنیم. باید یه عذرخواهی از هواداران آبادانی داشته باشم و قول می‌دهیم که در دیدارهای آتی با توان بیشتر بجنگیم و شادشان کنیم.

بیشتر بخوانید:

ایمیل بی پاسخ صنعت نفت به اسکوچیچ

چرا بازیکن صنعت نفت پیشنهاد استقلال را رد کرد؟

 

 

تگ ها


فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال