کاپیتان نفت: سه امتیاز ما مفت پرید!

عباس عسکری پس از حدود یک سال از گذشت مصدومیتی به میادین فوتبال بازگشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیدار روز گذشته نساجی مازندران و نفت مسجدسلیمان جنجالی شد و تصمیمات داور مورد قبول تیم نفت نیست و آن‌ها معتقدند که گل سالم‌شان آفساید اعلام شده و پنالتی تیم نساجی نیز به اشتباه از سوی داور گرفته شده است.

عباس عسکری کاپیتان تیم نفت مسجدسلیمان در گفت وگو با خبرنگار ما درباره بازگشتش به میادین رسمی پس از نزدیک به یک سال گفت: خدارا شکر که از این مصدومیت گذشتم، برای بازی کردن بی تاب بودم و روزهای سختی را در طول این تقریبا یک سال گذراندم. آقای حسینی تیم خوب و هماهنگی را ساخته و قطعا تیم فوتبال نفت در لیگ بیستم برابر تمام تیم‌ها، گردن کلفت خواهد بود و حریف ساده‌ای برای هیچ تیم نیستیم. 

وی افزود: روز گذشته هم تیم ما عملکرد درخشانی داشت و بچه ها خواسته‌های آقای حسینی و دیگر اعضای کادر فنی را در زمین اجرا کردند اما فکر می‌کنم اشتباهات سهوی داوری برد را از ما گزفت، گل کاملا سالم ما را آفساید گرفتند و در عوضش برای تیم نساجی یک پنالتی کاملا اشتباه اعلام شد تا در دیداری که حق ما برد بود، ببازیم و سه امتیازمان که مفت پرید.

عسکری افزود: به هرحال عدالت فوتبال رعایت نشد، در روزی که باید راحت پیروز می‌شدیم همه دیدند که حق ما خورده شد و خیلی راحت سر ما را بریدند. امیدوارم مسئولین از این تیم جوان و متحد حمایت کنند. و هواداران خوب و مردم خونگرم نفت مسجدسلیمان بدانند که برای خوشحالی‌ آن‌ها هر کار می‌کنیم و از جان خود در میدان مسابقه خواهیم گذشت.

بیشتر بخوانید:

طلسم‌هایی که همزمان شکست/ باخت‌های مشابه دو تیم همیشه مساوی!

انتقاد از کیفیت پایین چمن مصنوعی ورزشگاه وطنی قائمشهر

 

 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان عباس عسگری فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال