کاپیتان‌های پرسپولیس بخاطر حرکت جنجالی بیرانوند به بوشهر می‌روند

کاپیتان‌های پرسپولیس به همراه علیرضا بیرانوند راهی بوشهر می‌شوند تا از مامور ناجا که بیرانوند درگیری مختصری با او داشت، دلجویی کنند....

کاپیتان‌های پرسپولیس به همراه علیرضا بیرانوند راهی بوشهر می‌شوند تا از مامور ناجا که بیرانوند درگیری مختصری با او داشت، دلجویی کنند.

به گزارش مدال، خرداد ماه دو اتفاق تاریخی برای پرسپولیسی ها در جنوب کشور رخ داد؛ در ابتدا آن ها در جم هت تریک قهرمانی لیگ برتر را جشن گرفتند و سپس در خوزستان کاپ حذفی را بالای سر بردند. اما هر دو جشن قهرمانی سرخ ها با حواشی مختلفی همراه بود و باعث شد جنجال های زیادی به وجود بیاید. یکی از این حواشی، برخورد نه چندان مناسب علیرضا بیرانوند با مامور ناجا در استادیوم تختی جم در میکسدزون بود که واکنش های بسیاری را در پی داشت.

پس از آن بیرانوند به صورت رسمی از آن مامور عذرخواهی کرد اما حالا کاپیتان های پرسپولیس تصمیم گرفته اند به همراه گلر این تیم راهی بوشهر شوند تا بار دیگر از مامور ناجا دلجویی کنند.

سیدجلال حسینی و حسین ماهینی که در این سال ها نقش پررنگی در حل و فصل حواشی داشته اند، این بار نیز پیش قدم شده اند تا در کنار علیرضا بیرانوند که بارها به اشتباهش اعتراف کرد، به استان بوشهر بروند و با این مامور نیروی انتظامی دیدار کنند.

اخبار مرتبط:

گزارش تمرین پرسپولیس/ ماهینی پا به توپ شد+ تصاویر

تگ ها


اخبار پرسپولیس پرسپولیس سید جلال حسینی حسین ماهینی علیرضا بیرانوند فوتبال