کاپیتان پدیده: یک دفعه در فوتبال خراسان را گل بگیرند!

کاپیتان پدیده خراسان گفت: آنچه که این روزها ما را بیشتر از مشکلات مالی آزار داده، بیتفاوتی مسئولان استانی در رسیدگی به مشکلات پدیده است ......

کاپیتان پدیده خراسان گفت: آنچه که این روزها ما را بیشتر از مشکلات مالی آزار داده، بی‌تفاوتی مسئولان استانی در رسیدگی به مشکلات پدیده است.

رضا ناصحی  با بیان مطلب فوق اظهار داشت: به نظرم درب فوتبال مشهد را تخته کنیم تا همین تنها دلخوشی مردم مشهد هم در این شرایط سخت معیشتی گرفته شود. اصلا انگار می‌خواهند در فوتبال خراسان را یک دفعه گل بگیرند که این همه از مشکلات تنها نماینده این استان گفته می‌شود و خودشان را به آن راه می‌زنند.

وی افزود: انگار نه انگار که برای اولین بار نماینده مشهد صدرنشین لیگ‌برتر است، اگر اینجا باشید حال و هوا عجیب و غریب است. انگار کسانی که از این موقعیت نماینده این شهر ناراحتند بیشترند. هواداران که حمایت خود را در این چند هفته با حضورخیره‌کننده شان در ورزشگاه امام رضا (ع) نشان داده‌اند اما خبری از مسئولین نیست.

کاپیتان پدیده با ابراز گلایه از بی تفاوتی‌ها نسبت به مشکلات این تیم تاکید کرد: اگر این اتفاق در یکی از شهرستانهای این استان هم رخ می‌داد که تیمش صدرنشین لیگ حتی استان می‌شد هم مسئولان آن شهرستان تکانی به خودشان می‌دادند اما اینجا در مشهدالرضا انگار پدیده یک تیم غریبه است که صدایش را نمی‌شنوند. در این چند ساله که در فوتبال مشهد بوده‌ام چنین رخداد بزرگی برای نماینده استان رخ نداده و اگر مسئولین به یاری تیم نیایند به این معناست که دوست ندارند نماینده این شهر نتیجه بگیرد.

ناصحی با اشاره به انتقادات تند سرمربی پدیده نسبت به مدیران استانی یادآور شد: در این مسائل اگر آقای گل‌محمدی صحبتی کرده فقط به خاطر بازیکنان و فشاری که روی آنان است بوده و هیچگاه مسائل شخصی خود را در آن دخیل نکرده‌اند. مطمئنا اگر اتفاقی بیفتد که آقا یحیی برنگردد پدیده ضربه مهلکی خواهد خورد چراکه نقش آقای گل‌محمدی در این نتایج غیرقابل کتمان است. بچه‎های ما تا اینجا با جان و دلشان فقط به خاطر مردم بازی کرده‌اند تا دل مردم را شاد کنند اما بی‌مهری مسئولان تا کجا ادامه خواهد داشت؟

وی با بیان اینکه امروز وضعیت پدیده اورژانسی شده است، تصریح کرد: امیدوارم در این موقعیت اگر واقعا قصد کمک دارند، الان به کمک تیم ما بیایند، شاید یک ماه دیگر یا بیست روز دیگر، نشود جبران کرد. اگر کاری می‌خواهند صورت دهند باید الان وارد عمل کردند. ما تنها حسی که به عنوان یک گروه 50 نفره داریم این است که هیچ حمایتی از ما نمی‌شود و تلاش ما برای شاد کردن دل مردم بوده است. الان مهمترین زمان برای تعیین تکلیف تیم است و همه بازیکنان پشت یحیی هستیم و امیدواریم پرقدرت با ایشان ادامه بدهیم.

وی با ابراز شادی از برد این هفته پدیده برابر نفت مسجد سلیمان گفت: بازی سختی بود چون آنها انگیزه زیادی داشتند که ما را ببرند. ما چیزهایی که آقا یحیی گفتند را با رعایت اصل گل نخوردن جلو بردیم و این بازی یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما بود. با اینکه بعد از این باخت کام ما تلخ شد اما امیدواریم بازی با نساجی هواداران بیایند و با برطرف شدن مشکلات و حضور آقا یحیی این بازی را هم ببریم چون این سه امتیاز پلی است برای عناوین خوب ما در نیم‌فصل که امیدواریم محقق شود.

 

تگ ها


شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال