کاپیتان پرسپولیس در یک‌قدمی رکورد جباری و استیلی

امید عالیشاه که حضوری کوتاه‌مدت در دربی ۹۳ داشت، با توجه به نتیجه رقم خورده در وقت قانونی وی به رکورد نباختن خود در دربی ادامه داد....

به گزارش "ورزش سه" هر چند استقلال توانست پیروز دربی ۹۳ باشد و در ضربات پنالتی پرسپولیس را شکست داد به فینال جام حذفی صعود کند اما آن‌چه از این مسابقه به عنوان نتیجه در آمار به حساب خواهد آمد، نتیجه مساوی خواهد بود چرا که در زمان قانونی نتیجه تلاش دو تیم تساوی ۲ - ۲ بود؛ در این میان اما این نتیجه به رکورد ویژه بازیکن پرسپولیس کمک شایانی داشت.

امید عالیشاه که زمان پیوستنش به پرسپولیس هیچ دربی را واگذار نکرده، دربی ۹۳ نهمین تجربه حضور وی در دربی بود که بازهم در وقت قانونی بدون شکست برای کاپیتان سرخ‌پوشان به پایان رسید؛ او که در کارنامه‌اش سابقه یکبار گلزنی به استقلال با پیراهن پرسپولیس را هم دارد، با ۹ حضور بدون شکست در دربی در یک قدمی رکورد ویژه مجتبی جباری و حمید استیلی به عنوان رکورددار نباختن در دربی قرار دارد.

جباری و استیلی تجربه ۱۰ دربی متوالی بدون باخت را دارند که عالیشاه این فرصت را دارد که بتواند رکورد فوق‌العاده این دو بازیکن سابق سرخابی پایتخت را در دربی‌های پیش‌رو بشکند؛ البته اگر وی همچنان در جمع سرخ‌پوشان بماند و فرصت بازی در دربی‌های آتی را هم کسب کند.

تگ ها


تیم امید ایران پرسپولیس تهران حمید استیلی امید عالیشاه