کاپیتان کیانی از سپاهان جدا می شود؟

مهدی کیانی به احتمال فراوان یکی از جدا شده های سپاهان در پنجره تابستانی لیگ بیستم لقب خواهد گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  مهدی کیانی در ابتدای لیگ هجدهم با حضور امیرقلعه نویی در جمع طلایی پوشان به این تیم پیوست و از همان بازی ابتدایی بازوبند کاپیتانی طلایی پوشان را در شرایطی که رسول نویدکیا نیمکت نشین شده بود به بازو بست.


کیانی ۳۳ ساله در لیگ هجدهم ۲۹ بار از ابتدا برای تیمش راهی میدان شد ولی در لیگ نوزدهم او ۲۶ مرتبه توسط امیرقلعه نویی و سپس تکسیرا مورد استفاده قرار گرفت و جالب اینکه در دیدار برابر نساجی از روی نیمکت کارش را آغاز کرد؛ چیزی که در دوران حضورش در سپاهان طبیعی نبود !


این بازیکن حالا در شرایطی که محرم نویدکیا سرمربی جدید تیم شده است و انتظارات متفاوتی از بازیکنانش دارد، در ترافیک خط میانی طلایی پوشان که بازیکنان زیادی در آن شانس بازی دارند، تصمیم به جدایی گرفته است.


کیانی در روزهای گذشته به صورت پراکنده در تمرینات حاضر شده و در صورتی که امروز در دیدار تدارکاتی مقابل ذوب‌آهن در نقش جهان غایب باشد، جدایی او حتمی خواهد بود.


پیش از این، سعید آقایی، علیرضا نقی زاده،  محمد طیبی، علی قربانی، محمد ایرانپوریان، کومان و عکاشه از سپاهان جدا شده اند و احتمالا کیانی هشتمین بازیکنی لقب خواهد گرفت که از اردوی طلایی پوشان خداحافظی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

ناشناخته‌هایی که لیگ برتری شدند!(گزارش)

قرارداد پاپی با تیم فوتبال سپاهان تمدید شد

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران مهدی کیانی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال