کاکاشولی: مگر لیگ شروع شده؟/ ماشین‌سازی هنوز آماده نیست

کاکاشولی مهاجم گرجستانی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در مورد شرایط آماده‌سازی این تیم و دیدار تدارکاتی برابر استقلال صحبت کرد....

به گزارش خبرنگار مدال، کاکاشولی یا همان هادی کاهای فوتبال ایران در واکنش به نتیجه استقلال می گوید: مگر لیگ شروع شده است که اینقدر هیجان می‌دهند؟
استقلال تیم کاملی است
استقلال تیم خود را کامل کرده است و نشان دادند که دوران آماده‌سازی خود را هم تمام کرده‌اند و آماده شروع لیگ هستند و همیشه یکی از تیم‌های مدعی در لیگ ایران بوده و مقابل چنین تیم‌هایی بازی کردن همیشه سخت است.
ماشین‌سازی هنوز آماده نیست
کادر فنی در این دیدار تلاش می‌کردند نفراتی را که می‌خواهند جذب کنند را امتحان کنند و بازی با استقلال نیز خیلی خوب بود تا این نفرات تحت فشار بتوانند توانایی‌های خود را نشان دهند و ماشین‌سازی هنوز آماده نیست و ما دوران آماده‌سازی را بدون نفرات کامل به تازگی تمام کرده‌ایم و بدن‌های ما هنوز به شرایط نرمان نرسیده است.
مگر لیگ شروع شده است؟
همه سئوال می‌کنند که چرا به استقلال باختید و من هم از آنها یک سئوال داشتم که این سئوال را از شما هم می‌پرسم؛ مگر لیگ شروع شده است؟ دیدارهای آماده‌سازی قبل از لیگ چندان برای نتیجه برد و باخت مهم نیست ولی خبرنگاران می‌خواهند این دیدار تدارکاتی را همچون دیدار لیگ برتر حساس نشان دهند.

بیشتر بخوانید:

آذری: گفتند به تمرینات استقلال برگرد

تگ ها


ماشین سازی کاخا کاکاشویلی استقلال بازی تدارکاتی لیگ برتر فوتبال ایران استقلال ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال