کاکا کلید موفقیت پاری‌سن‌ژرمن در اروپا را درخشش و رهبری نیمار می‌داند

کاکا ستاره سابق جهان فوتبال و تیم ملی برزیل از نیمار جونیور هم‌وطن خود حمایت کرد و او را رهبر مناسبی برای پاری‌سن‌ژرمن در راه رسیدن به قهرمانی اروپا نامید....

به گزارش مدال؛ پاری‌سن‌ژرمن شب گذشته در غیبت چند ستاره خود از جمله «نیمار جونیور» توانست در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا با 3 گل رئال مادرید را شکست دهد. پاریسی‌ها امیدوار هستند امسال بتوانند در اروپا هم به افتخار برسند و حالا «کاکا» ستاره سابق جهان فوتبال و تیم ملی برزیل، نیمار ستاره PSG که در تابستان به دنبال جدایی از میلیونرهای پارسی بود را رهبر مناسبی در این راه می‌بیند.

کاکا در این خصوص گفت: «فکر می‌کنم ماندن در PSG برای نیمار و باشگاه اتفاق خوبی بود. پاریسی‌ها همیشه در تلاش هستند تا تیم خوبی برای فتح لیگ قهرمانان اروپا بسازند و به نظر من جونیور می‌تواند رهبر این پروژه باشد.»

کاکا درباره فشار روی نیمار در برزیل و اینکه همه از جونیور انتظار دارند برزیل را در قطر 2022 به ستاره ششم برساند گفت: «ما انتظار داریم او در جام جهانی بعدی ستاره سلسائو باشد. برایش سخت است اما او هر سال پخته‌تر می‌شود و جایگاهش در تیم ملی را بهتر درک می‌کند. داشتن بازیکن بزرگی مانند نیمار در تیم ملی بسیار خوب است.»

بیشتر بخوانید:

نیمار: نیازی به تشویق هواداران PSG‌ ندارم

تگ ها


کاکا نیمار پاری سن ژرمن PSG لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ لیگ قهرمانان اروپا پاری سن ژرمن لیگ قهرمانان اروپا رهبر پاری سن ژرمن نیمار جونیور فوتبال جهان Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال