کاکا: گتوزو در سرمربیگری یک پدیده است؛ ملاقات با مالدینی و لئوناردو، فراموش نکردنی بود

ریکاردو کاکا، اسطوره برزیلی میلان،امروز در کمپ تمرینی باشگاهحضور یافت و ضمن دیدار با مالدینی و لئوناردو، در خصوص گتوزو و نتایج میلان هم صحبت کرد که مصاحبه او را باMilan TV، می خوانید ......

ریکاردو کاکا، اسطوره برزیلی میلان، امروز در کمپ تمرینی باشگاه حضور یافت و ضمن دیدار با مالدینی و لئوناردو، در خصوص گتوزو و نتایج میلان هم صحبت کرد که مصاحبه او را با Milan TV، می خوانید.

از خیابان های کنار میلانلو عبور کردم و آن لحظات زیبا را که تجربه کردم، به یاد آوردم. سپس تمرینات را تماشا کردم. روز زیبایی بود. دیدن مالدینی و لئوناردو و تمام کسانی که خاطرات زیبا را به یادم آوردند، فراموش نکردنی بود. ساختار میلانلو عالی است و باعث آرامش خاطر شما می شود. گتوزو؟ دیدن سرمربیگری او از نزدیک، عالی بود. این بار با چشمان خودم دیدم. او دقیقا مثل دوران بازیگری اش است و همیشه همه را تهییج می کند بهترین بازی شان را انجام دهند.

رینو عالی است. زمان زیادی را برای مطالعه و تحقیق کنار گذاشته و الان بسیار آماده است. همه این چیزها باعث می شود گتوزو یک پدیده به حساب بیاید. دیدار با رم؟ پیروزی زیبایی بود. نیمه اول میلان بسیار خوب بازی کرد. در نیمه دوم، بازی متعادل شد، اما رینو با تعویض هایش، پیروزی را به ارمغان آورد. مهم سه امتیاز دیدار بود. پیروزی مهمی بود. با توجه به تعویق دیدار هفته اول میلان، تعطیلات بازی های ملی از راه رسید و سپس دوباره لیگ شروع می شود. تا ابد زنده باد میلان! 

تگ ها


اخبار روز فوتبال