کاکا: مسی را به رونالدو ترجیح می دهم

کاکا ستاره برزیلی سابق رئال مادرید مسی را بازیکن بهتری نسبت به کریستیانو رونالدو می داند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سال هاست که بحث مقایسه بین مسی و کریستیانو رونالدو مطرح می شود و هر دو، طرفداران خاص خود را دارند. برخی حتی این دو را بهترین های تاریخ فوتبال نیز می دانند و تقریبا رکورد و افتخاری نیست که به آن دست پیدا نکرده باشند.

مسی سال ۲۰۱۹ توانست برای ششمین بار فاتح توپ طلا شود و از این حیث از رونالدو پیشی گرفت. فوق ستاره پرتغالی با ۵ توپ طلا در تعقیب مسی است.

کاکا که بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ برای رئال مادرید بازی می کرد، در مصاحبه با وبسایت فیفا از مسی به عنوان بازیکن موردعلاقه خود صحبت کرد و گفت:« کریستیانو یک ماشین است. او نه تنها از لحاظ بدنی، سریع، قدرتمند و پرانرژی است که از لحاظ ذهنی نیز همیشه در بالاترین سطح قرار دارد.

رونالدو همواره پیروزی می خواهد و دوست دارد بهترین بازیکن دنیا باشد. او یک فوتبالیست باورنکردنی است. تجربه بازی کنار رونالدو را دارم و باید بگویم که بی نظیر است ولی در هر صورت من مسی را ترجیح می دهم. او یک نابغه خالص است و فرمی که بازی می کند، استثنایی است. البته هر دو در بین ۵ بازیکن برتر تاریخ فوتبال قرار دارند. بسیار خوش شانسیم که در عصر این دو فوق ستاره حضور داریم و می توانیم بازی های شان را هر هفته تماشا کنیم.»

بیشتر بخوانید:
موج دوم کاهش دستمزدها در بارسا!
رونالدو در آستانه ثروت یک میلیارد دلاری!
روزی که ژابی، جرارد را تا مرز انفجار برد 

تگ ها


کریستیانو رونالدو تیم ملی برزیل لیونل مسی کاکا فوتبال جهان یوونتوس برزیل رئال مادرید بارسلونا فوتبال