کای هاورتز: در لیگ برتر بازیکن متوسط هم وجود ندارد!

کای هاورتز، ستاره آلمانی چلسی شروع کار در باشگاه جدیدش را دشوار توصیف کرد....


به گزارش "ورزش سه"، بعد از کش و قوس های فراوان، کای هاورتز ستاره آلمانی لورکوزن علیرغم پیشنهادات فراوان راهی چلسی شد. این هافبک خلاق آلمانی شروع درخشانی در تیم جدیدش داشته و بسیاری آینده خوبی برای او متصور هستند. کای هاورتز در مصاحبه ای به تفاوت های فوتبال در لیگ برتر و بوندسلیگا پرداخت.

کای هاورتز به وب سایت رسمی چلسی گفت: "شروع کارم در جلسی برای من دشوار بود، به خصوص به دلیل اینکه لیگ برتر لیگی کاملا متفاوت است. فوتبال در انگلیس با شدت بیشتری دنبال می شود و من در چند بازی اول این موضوع را مشاهده کردم. اخیرا شرایط برای من بسیار خوب پیش رفته، اما من فکر می کنم که هنوز هم توانایی بالقوه زیادی داردم و من می خواهم در طی چند هفته و ماه های آینده از این توانایی ها بهره برداری کنم.

هت تریک در جام اتحادیه شروع خوبی بود. شروع کار کمی دشوار بود، زیرا من فقط پنج یا شش روز با تیم تمرین کرده بودم و سپس خیلی زود وارد ترکیب شدم. همچنین ترک خانواده و محیط همیشگی برای من یک قدم بسیار بزرگ بود و البته بهبود این شرایط زمان بر است.

فشار در دوئل ها و میزان دوندگی در لیگ برتر بسیار بیشتر است. این یک لیگ کاملا متفاوت است و مسابقات طاقت فرسا هستند. البته نمی گویم بوندسلیگا بدتر است، اما من تفاوت های زیادی مشاهده کردم. به نظر می رسد اینجا هیچ بازیکن متوسط ​​یا بدی وجود ندارد و همه در سطح بسیار بالایی هستند."

تگ ها


چلسی