کدام اشتباهات استقلال، این تیم را به اینجا رساند؟

استقلال دومین دربی را هم با شکلی تکراری از دست داد، این تیم در حالی که وریا غفوری را به عنوان پنالتی زن در اختیار داشت اما پنالتی را در عین تعجب همگان به علی کریمی داد....

کدام اشتباهات استقلال، این تیم را به اینجا رساند؟

به گزارش مدال، در نهایت علی کریمی هم مشابه دربی 89 پنالتی را گل نکرد تا همه چیز شبیه به دربی قبل شود. 
استقلال که در نقل و انتقالات بازیکنان بزرگ خود را کنار گذاشت و تیمی را که در نیم فصل دوم قهرمان شده بود از کادر فنی تا تیم درون میدان به هم ریخت  دوباره روی همان نقطه ایستاده است، نقطه ای که عدم تمرکز و هرج و مرج در آن دیده می شود. 
صرف نظر از ناهماهنگی بازیکنان که تغییرات زیاد در آن به وضوح موجب چرخش بد توپ می شود، و صرف نظر از برکناری شفر نکته بد دیگری که در این تیم دیده می شود، نداشتن عضو ایرانی در کادر فنی است، مربی که بتواند در لحظه حساس پنالتی زن درست را به استراماچونی معرفی کند. 
مربی ایرانی که فضاها را در بازی های بزرگ بشناسد و هماهنگ کند و بتواند ایده هایی هماهنگ تر با احساسات به مربی خود بدهد. 
این موضوعات در آینده نزدیک بیشتر باز خواهد شد اما مسئول اینهمه تغییر باید امروزپاسخگوی هواداران استقلال باشد، هوادارانی که با تعجب برکناری شفر، آمدن مجیدی، برکناری مجیدی، آمدن استراماچونی و جدایی 16 بازیکن از این تیم و بسته شدن تیم توسط عوامل غیر فنی بودند و البته که نتیجه همه این اشتباهات پشت سر هم پانزدهم شدن استقلال در پایان هفته چهارم با دو امتیاز بود. 
حالا باید دید فتحی چه پاسخی برای این اشتباهات پشت سر هم برای هواداران استقلال دارد؟

ببینید:

لحظه مهار پنالتی استقلال توسط علیرضا بیرانوند/ ویدیو

تگ ها


اخبار استقلال دربی 90 حواشی دربی ۹۰ پرسپولیس استقلال استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال