کدام بازیکن جای خالی شجاعیان را پر کرد؟

وقتی داریوش شجاعیان دچار مصدومیت شد، نگرانی ها بابت خط میانی استقلال افزایش یافت....

کدام بازیکن جای خالی شجاعیان را پر کرد؟

به گزارش خبرنگار مدال، مصدومیت داریوش شجاعیان که در اوج آمادگی این بازیکن اتفاق افتاد نگرانی هایی را برای هواداران و همچنین کادرفنی استقلال بابت خط میانی آبی ها به وجود آورد، اما علی کریمی نشان داد که به خوبی می تواند جای خالی داریوش شجاعیان را در میانه میدان پر کند.
این بازیکن امروز در خط میانی استقلال به بازیکنی کلیدی تبدیل شده چرا که هم در عملیات دفاعی تیمش حضور دارد و هم در فاز هجومی بسیار تاثیرگذار ظاهر می شود و تا آن جایی پیش می رود که برای استقلال گلزنی هم می کند. او امروز به مرد اول خط میانی تیمش تبدیل شده، پاس گل می‌دهد و گل می زند. این بازیکن با آمدگی که این روزها از خود نشان داده است، اجازه نداده غیبت داریوش شجاعیان و فرشید باقری درخط میانی استقلال احساس شود و می توان گفت تمام وظایفی که این دو بازیکن در ترکیب استقلال انجام می‌دادند را به دوش می کشد. 
به نظر می رسد علی کریمی بعد از پنالتی که در دربی پایتخت از دست داد، تصمیم گرفت که به یکی از موثرترین بازیکنان استقلال تبدیل شود و در این مسیر موفق شد. این بازیکن دیروز هم برای استقلال گل زد و هم با نمایشی بی نقص، آماری بهتر از سایر بازیکنان به ثبت رساند تا به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شود.

 

بیشتر بخوانید:

دکتر نوروزی به برزیل می رود

عضو کمیته استیناف: بلبلی قبول کرد مقصر است

تگ ها


باشگاه استقلال داریوش شجاعیان علی کریمی جانشین شجاعیان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال