کدام بازیکن پرسپولیس در لیست فکری بود؟

اسماعیل خلیل زاده از توافق استقلال با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در مورد بازیکن نگرفتن این دو باشگاه از یکدیگر خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه ، استقلال وقتی محمد نادری را از پرسپولیس گرفت که هنوز محمود فکری سرمربی استقلال نشده بود.بعد از چند هفته که شاهین طاهرخانی با استقلال فسخ کرد و بحث حضورش در پرسپولیس مطرح شد اما با وجود یکسری مذاکرات پرسپولیس او را جذب نکرد تا این که اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال خبر از توافق پنهان با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس بدهد.توافقی که بر اساس آن دو باشگاه تا اطلاع ثانوی از یکدیگر بازیکن نمی گیرند. این در حالی است که جعفر سمیعی گفته بود هیچ مشکلی برای جذب بازیکنانی که گل محمدی می خواهد، نداریم و اسمی هم از استقلال نبرده بود.


اما باید دید محمود فکری کدام یک از بازیکنان فعلی پرسپولیس را می خواست؟طبق شنیده های ما نام هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس در لیست فکری نبود و حداقل اینکه او به طور رسمی درخواستی برای جذب بازیکنان این تیم به باشگاه استقلال ارائه نداد.اگر به خاطر داشته باشید فقط برای مدتی بحث حضور سیامک نعمتی در استقلال مطرح و عنوان شد عبدیان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با او صحبت کرده است.محسن مسلمان هم که فکری اسم او را در مصاحبه تلویزیونی خود برد بازیکن سپاهان محسوب می شد نه پرسپولیس.در نتیجه سرمربی استقلال درخواست جذب هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس را حداقل به صورت رسمی نداشت.


در آ ن سو بحث حضور بازیکنانی چون شاهین طاهرخانی و مرتضی تبریزی در پرسپولیس مطرح شد که  آ ن هم خیلی جدی نشد و در نهایت با توافقی که مدیران دو باشگاه کردند و البته رسانه ای نشده بود،هیچ بازیکن دیگری به جز محمد نادری بین دو تیم جا به جا نشد.

بیشتر بخوانید:

وزیر ورزش تا ۵ صبح پیگیر بازگشت استراماچونی!

آتش بس بین استقلال و پرسپولیس؛ انتقال بازیکن ممنوع شد!

 

 

تگ ها


استقلال تهران محمود فکری پرسپولیس تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس