کدام بازیکن پرسپولیس ممنوع‌التصویر است؟

محمدحسین میثاقی قصد داشت در برنامه آخرش یک پرسپولیسی را هم به عنوان مهمان داشته باشد ولی بعد از حضور این بازیکن در استودیو مشخص شد او ممنوع التصویر است....

محمدحسین میثاقی قصد داشت در برنامه آخرش یک پرسپولیسی را هم به عنوان مهمان داشته باشد ولی بعد از حضور این بازیکن در استودیو مشخص شد او ممنوع التصویر است.

به گزارش مدال،یکی از بازیکنان پرسپولیس که اخیرا قصد داشته در یک برنامه تلویزیونی روبروی دوربین بنشیند، متوجه شد ممنوع التصویر است. ظاهرا این اتفاق به تازگی رخ داده است. روزنامه خبرورزشی هم امروز روی جلد خود چنین خبری را منتشر کرد و نوشت بازیکن فوق قصد داشته در برنامه فوتبال روبروی میثاقی بنشیند ولی بعد از ساعتی انتظار به او گفته اند ممنوع التصویر است. دلیل ممنوع التصویر بودن این بازیکن هم به خاطر رفتاری بوده که سال گذشته در مراسمی غیر فوتبالی داشته است. 

داستان از این قرار است از آنجایی که بازی پرسپولیس ساعت 9 شب تمام شد و سرخپوشان حوالی ساعت 10 شب از ورزشگاه رفتند،طبیعی بود به استادیوی برنامه نروند اما گویا شایان مصلح به برنامه دعوت شده بود و قرار بود کنار ایسما و منشا بنشیند اما گوبا به دلیل همان داستان شعرخوانی اش در مراسم های مذهبی که باعث دلخوری برخی از اهالی اهل سنت شده بود،از حضور او در تلویزیون جلوگیری شد.