کدام لژیونرها به تیم ملی دعوت می‌شوند؟

بازیکنان لژیونر ایران پنج روز دیرتر از سایر نفرات به اردو اضافه می‌شوند و فرصت کمتری برای تمرین با تیم ملی خواهند داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امروز لیست تیم ملی که صرفا بازیکنان لیگ برتری ایران را شامل می‌شد منتشر شد و آن‌ها دست کم تا قبل از اعلام لیست نهایی اسکوچیچ پیراهن تیم ملی را خواهند پوشید. اما مطابق انتظار ایران در تمامی خطوط مهره‌های زیادی دارد که لژیونر هستند و این نفرات در روز هشتم شهریور به اردوی ایران اضافه خواهند شد.

در پست دروازه بان ایران سه لژیونر دارد. بیرانوند و عابدزاده که از قبل لژیونر بودند و حالا پیام نیازمند نیز به این جمع اضافه شده و احتمال زیاد با لژیونرها دعوت خواهد شد. در پست دفاع میانی ایران در اردوی قبلی پورعلی‌گنجی، شجاع خلیل‌زاده و مجیدحسینی را داشت که با مصدومیت مرتضی باید یک دفاع از لیگ داخلی ایران انتخاب شود. البته با کوچ کنعانی به لیگ ستارگان تعداد لژیونرهای این پست همان سه تا خواهد ماند. در دفاع راست صادق محرمی و در چپ جعفر سلمانی و میلاد محمدی را در اردوی پیش به عنوان لژیونر داشتیم که اگر اتفاق خاصی نیفتد هر سه دوباره دعوت خواهند شد.

ایران در پست هافبک حاج صفی، کاپیتان دوباره لژیونر شده خود را به علت مصدومیت نخواهد داشت. جهانبخش، قدوس، عزت اللهی، قلی زاده و جهانبخش بدون شک دعوت می‌شوند و احمد نوراللهی نیز برای اولین بار در جمع لژیونرها وارد اردو خواهد شد.

با وجود قرارداد بستن قایدی با شباب الاهلی، در خط حمله ایران اگر مهاجم‌هایی مثل مغانلو، عبدی، مطهری و... از لیست نهایی خط بخورند، بازیکنان فاز تهاجمی یوزها تماما لژیونر خواهند بود. قایدی، رضایی، انصاری‌فرد، آزمون و طارمی ستاره های خط حمله ایران هستند که در اردوی پیش بودند و این بارهم به احتمال زیاد در جمع بازیکنان اصلی تیم ملی خواهند بود.

البته اسکوچیچ انتخاب‌های دیگری نیز از بین سایر بازیکنان لژیونر مانند محبی، علیپور، نادری و رایان تفضلی دارد که باید دید آیا لژیونر جدیدی به اردو فرا خوانده می‌شود یا خیر.

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال