کدام کشورها در رسیدگی به شکایت النصر از پرسپولیس شرکت داشتند؟

کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا بدون حضور رئیس ایرانی خود و با شرکت سه نماینده از کشورهای دیگر به شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس ایران رسیدگی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، باشگاه النصر عربستان در پی شکست مقابل پرسپولیس ایران در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا و حذف از این رقابت‌ها، از پرسپولیس به بهانه استفاده از بازیکنان غیر مجاز شکایت کرد.

این شکایت ابتدا در کمیته اخلاق و انضباطی کنفدراسیون آسیا رد شد و النصری ها برای بازنگری در این رای به کمیته استیناف AFC شکایت بردند.

از آنجا که رئیس استیناف کنفدراسیون آسیا جهانگیر بیگلری از ایران بود، به دلیل ذی نفع بودن در این پرونده، از شرکت در جلسات رسیدگی به شکایت النصر کنار گذاشته شد.

حتی گفته می‌شود نماینده قطر در کمیته استیناف هم به دلیل نزدیک بودن منافع این کشور به ایران از حضور در جلسات رسیدگی منع خواهد شد.

با این حال باشگاه پرسپولیس امروز در گزارش خود درباره این پرونده، اعلام کرد نمایندگان کشورهای مالزی، ویتنام و قطر به شکایت النصر رسیدگی کرده‌اند.

بر این اساس آقایان «سلمان الانصاری» از قطر و «ساران ناداراجاه» از مالزی و خانم «انگویه تی‌مای دونگ» از ویتنام نفراتی بوده‌اند که در غیاب رئیس ایرانی خود رای را به سود پرسپولیس صادر کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

تیرهای خطای سعودی برای صعود به فینال آسیا

شکایت به دادگاه CAS آخرین چاره النصر برابر پرسپولیس است!

 

 

تگ ها


کمیته استیناف تیم فوتبال النصر عربستان تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال