کدخدایی: کلیات طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در شورای نگهبان تایید شد

عباس کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در شورای نگهبان تایید شد به گزارش خبرنگار سایت مدال، بر اساس مصوبه مجلس، بازنشسته های ایثارگر یا معاون وزیر، ......

عباس کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در شورای نگهبان تایید شد
به گزارش خبرنگار سایت مدال، بر اساس مصوبه مجلس، بازنشسته های ایثارگر یا معاون وزیر، نمی توانند کار کنند. این مصوبه برای تایید به شورای نگهبان ارسال شده است. سخنگوی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی اعلام کرد کلیات طرح ممنوعیت به کار گیری بازنشستگان در شورای نگهبان تایید شد و فقط دو سوال جزیی باقی ماند که برای بررسی به مجلس ارسال شد. شنیده های خبرنگار مدال حاکی از آن است که سوالات ارسالی شورای نگهبان برای مجلس بیشتر درباره ایثارگران بوده است. 
دو معاون وزیر ورزش که یکی از آنان داورزنی است طبق قانون معاون وزرا، بازنشسته بودند اما فعالیت می کردند با این حساب آنان شانس اندکی برای ادامه فعالیت خواهند داشت. ایثارگرانی مثل گرشاسبی و ۱۳ رییس فدراسیون هم احتمال ترک پستشان وجود دارد. شورای نگهبان تصمیم نهایی را نگرفته و دو، سه سوال داشته که از مجلس پرسیده است اما کلیات طرح را تصویب کرده است. به زودی تصمیم آخر گرفته شده و ابلاغ و اجرا خواهد شد. با این اوصاف به نظر می رسد که فعلا گرشاسبی و ۱۳ رییس فدراسیون مشغول فعالیت هستند و تا مجلس نظر بدهد و مجدد به شورای نگهبان برود و تایید نهایی شود و به دنبال آن ابلاغ و اجرا شود به نظر می رسد حداقل تا نیم فصل گرشاسبی در سمت مدیریت عامل پرسپولیس و ۱۳ نفر رییس فدراسیون در سمت های خود باقی بمانند.

تگ ها


فوتبال