کرار جاسم: دیگر دعوت تیم ملی را نمی‌پذیرم

هافبک تیم فوتبال الشرطه عراق که پس از سال‌ها حضور در باشگاه‌های ایرانی به کشورش بازگشته از شرایط موجود در فوتبال این کشور انتقاد کرد....

به گزارش مدال،کرار جاسم در خصوص بازگشت به فوتبال عراق گفت: حقیقت این است که من تصمیم خودم را برای پایان دادن به حضور در لیگ های خارجی گرفته بودم و به دلایل خانوادگی می خواستم به عراق بازگردم. باید تشکر کنم از مسئولان باشگاه الشرطه که بدهی من به صنعت نفت عراق را پرداخت کردند و توانستم به کشور خودم بازگردم. خودم را به باشگاه نجف مدیون می دانم چرا که فوتبال من در آنجا آغاز شد و تنها به دلیل مسائل مالی نتوانستم به نجف بروم چرا که این باشگاه توان پرداخت مبلغ رضایتنامه را نداشت.

هافبک تیم الشرطه با انتقاد از وضعیت لیگ عراق اظهار داشت: بازیکنان از وضعیت ورزشگاه ها و زمین های تمرین رضایت ندارند. بیشتر زمین ها خراب است و کیفیت لازم را ندارد.  3 تیم در یک زمین مشترک تمرین می کنند و باید منتظر باشند تا تمرین تیم قبلی تمام شود. سایر باشگاه ها هم مشکلات زیادی دارند. طبیعتا این مشکلات روی سطح فنی لیگ تاثیر می گذارد و اجازه پیشرفت به ما نمی دهد. برخوردها با داوران مناسب نیست و آنها هم تحت تاثیر بازیکنان و تماشاگران تصمیم می گیرند که این مسائل بسیار عجیب و باورنکردنی است.

کرار که یکی از بازماندگان نسل طلایی 2007 و قهرمانی آسیاست در این خصوص گفت: ما صاحبان این افتخار بزرگ هستیم اما حقیقت این است که در فرهنگ ورزش عراق عملکرد اهمیتی ندارد و همه به سن شما نگاه می کنند. هیچ کس دوست ندارد از تیم ملی کشورش دور باشد چرا که همیشه هواداران تیم ملی را دوست داشته ایم و این را یک افتخار و وظیفه برای خودمان می دانیم اما حقیقت این است که اگر برای مرحله مقدماتی جام جهانی دعوت شوم هرگز به تیم ملی باز نمی گردم آن هم به دلیل سختی ها و مشکلات. همچنین بدی هایی است که در گذشته دیدم و به همین دلیل دعوت دوباره به تیم ملی را رد می کنم.

تگ ها


فوتبال فوتبال