کرار- کمالوند؛ سومین همکاری بازهم در جنوب ایران

هافبک باتجربه عراقی برای سومین بار در سال های گذشته با فراز کمالوند در یک تیم ایرانی همکاری می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ۱۲ سال قبل و در روزهایی که تراکتورسازی تبریز بعد از سال‌ها با هدایت فراز کمالوند به لیگ برتر صعود کرده بود، وقتی این مربی به دنبال جذب یک مدافع خارجی می‌گشت به طور اتفاقی با بازیکنی آشنا شد که حالا یکی از بهترین دوستانش است؛ کرار جاسم محمد.


هافبک عراقی که آن روزها در تیم الوکره عراق توپ می‌زد در فیلم هایی که برای کمالوند ارسال شده بود،‌چشم او را گرفت و این مربی را بر آن داشت به جای جذب مدافع کناری یک هافبک هجومی تکنیکی را به خدمت بگیرد.


کرار جاسم آن روزها ۲۲ سال بیشتر نداشت و از حضور در فوتبال ایران استقبال کرد. آن وقت ها اما کسی نمی‌دانست او چقدرزودجوش است و با هر اتفاقی می‌تواند روح و روانش بهم بریزد.


هافبک عراقی در آن سال وقتی به تراکتور پیوست خیلی زود چهره شد و با عملکرد فوق العاده اش توانست نظر بسیاری از مربیان دیگر ایران را هم جلب کند. کرار البته در آخرین روزهای حضور در تراکتور یک حاشیه بزرگ را تجربه کرد و محروم شد. محرومیتی که البته چندی بعد بخشیده شد و او دوباره به فوتبال برگشت.


این هافبک عراقی که سالها در فوتبال ایران توپ شده و پیراهن استقلال را نیز برتن کرده، حواشی عجیب و غریبی داشته که صدای بسیاری از مدیران و مربیان را در آورده اما نکته جالب درباره او ارتباط صمیمانه اش با فراز کمالوند که باعث شده هروقت زیر نظر این مربی کار می‌کند فصلی آرام و کم حاشیه را سپری کند.


کرار جاسم بعد از تراکتور در نفت آبادان هم با کمالوند همکاری کرد و یکی از بهترین دوران فوتبالی اش را گذراند. سالی که منجر به صعود نفت آبادان به نیمه نهایی جام حذفی و البته کسب رتبه هشتمی و بهترین نتایج تاریخ نفت در لیگ برتر شد.


بعد از آنکه کمالوند در پارس جنوبی جم نتوانست کرار جاسم را با خود همراه کند، حالا در نفت مسجدسلیمان این اتفاق رخ داده و این بازیکن عراقی به زودی برای شرکت در تمرینات نفت به ایران سفرمی‌کند تا سومین همکاری را با مربی ای داشته باشد که ارتباط نزدیکی با او دارد.


کرار جاسم به قدری با کمالوند دوستی نزدیکی دارد که چندین بار همراه با این مربی به سفر زیارتی در کربلا و نجف رفته است. او حتی در زمان حضور در نفت آبادان مصاحبه ای انجام داد و اعلام کرد که کمالوند را «بابا» صدا می‌کند تا نشان بدهد چقدر به او نزدیک است.


حالا این ارتباط صمیمانه سبب شده تا کمالوند وکرار بار دیگر در نفت مسجدسلیمان با هم همکاری کنند. اتفاقی که برای سومین بار در طول سال های گذشته رخ می‌دهد و باید دید اینبار هم کرار در ۳۴ سالگی می‌تواند روزهای خوب گذشته اش را تکرار کند یا خیر.

تگ ها


صنعت نفت آبادان نفت مسجد سلیمان کرار جاسم محمد فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال