کرانچار ; باخت به فولاد عادلانه نبود

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، زلاتکوکرانچار بعد از شکست مقابل فولاد خوزستان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال، گفت: حرف زیادی نمی شود زد در سانتر های نیمه اول نتوانستیم به هدفمان برسیم و به حریفمان تبریک می گویم بابت این پیروزی ......


به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، زلاتکوکرانچار بعد از شکست مقابل فولاد خوزستان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال، گفت: حرف زیادی نمی شود زد در سانتر های نیمه اول نتوانستیم به هدفمان برسیم و به حریفمان تبریک می گویم بابت این پیروزی.برای شانس هایی که در نیمه اول از دست دادیم افسوس می خوریم. گل ساده لوحانه ای دریافت کریم و روی اشتباه از جانب دروازه بان و مدافع ما حریف به گل رسید.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا نتیجه عادلانه بود، گفت: نه عادلانه نبود از نظر بازی تقریباً ما بهتر بودیم و شانس های بهتری داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: اگر روی گل اول ضربه کرنری که ارسال شد توسط دروازه بان ما دفع می شد و یا به تیر دروازه برخورد می کرد روند بازی به سمت دیگری پیش می رفت باید سعی کنیم روی خط حمله بیشتر کار کنیم و تلاشمان را برای کسب پیروزی بیشتر کنیم.

ز

تگ ها


اخبار روز سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال