کرانچار: تجربه دارم و تحت فشار نیستم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در شرایط مشابه دو امتیاز از پرسپولیس، ۳ سال پیش جلوتر هستیم ......

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در شرایط مشابه دو امتیاز از پرسپولیس، ۳ سال پیش جلوتر هستیم.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: تساوی شب گذشته سپاهان مقابل پارس جنوبی جم آن هم در دقایق پایانی بهانه خوبی بود تا سراغ زلاتکو کرانچار برویم.

سرمربی کروات سپاهان از دلایل توقف شب گذشته تیمش تا وضعیت حال حاضر زردپوشان اصفهانی صحبت کرد. در زیر می توانید متنی کامل گفت وگوی خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان با کرانچار را بخوانید:

* ابتدا در مورد تساوی شب گذشته صحبت کنید؟ ظاهراً قرار نیست سپاهان رنگ پیروزی ببیند.

مهم این بود که من از عملکرد بازیکنانم راضی بودم، چون توانستیم در بازی مسلط باشیم فقط بدشانسی باعث شد پیروز نشویم. ما نشان دادیم با یک بازیکن کمتر و البته مصدومیت رسول نویدکیا می خواستیم پیروزی را کسب کنیم، اما نشد. بعد از شکست چهار بر صفر مقابل پدیده به خوبی توانستیم به شرایط برگردیم. این شکست نه تن ها ما را رو به عقب نبرد بلکه باعث شد رو به جلو حرکت کنیم.

* چقدر به بدشانسی اعتقاد دارید؟

شما وقتی فوتبال بازی می کنید باید روی بدشانسی و خوش َشانسی حساب باز کنید که ماهم این کار را انجام می دهیم در همین بازی شب گذشته در صحنه پنالتی اصلاً خطاییی رخ نداد، اما دروازه بان ما کارت قرمز هم گرفت. از طرفی دیگر رسول نویدکیا مصدوم شد تا کارمان سخت تر شود. مسلماً برای تیم های بزرگ بدشانسی هم اتفاق می افتد و ما هم این طور هستیم آن هم در شرایطی که فعلاً در فاز مطابقت است.

* فاصله شما با صدر جدول زیاد شده این مسئله باعث نگرانی نیست؟

خیر! قبلاً من گفتم که تیم ما در حال شکل گیری است، مسلماً هدف اول ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است و در مرحله بعدی هم اگر امکانش باشد با تیم هایی پرسپولیس، استقلال و ذوب آهن برای قهرمانی مبارزه می کنیم.

* چرا اسمی از پارس جنوبی جم نبردید؟

این تیم تازه به لیگ برتر آمده و فعلاً هیجان لیگ برتری شدن را دارد باید دید درادامه مسابقات چطور خواهد بود و چه تلاشی انجام می دهد؟

* چند سال پیش که برانکو به پرسپولیس آمد این تیم ۵-۶ دیدار را نتوانست پیروز شود، اما مسئولان این باشگاه به او فرصت دادند تا الان شاهد این پرسپولیس قدرتمند باشیم. فکر می کنید باید این فرصت هم به شما داده شود؟

ما تیم را بستیم اما نیاز به زمان داریم. من وارد افکار باشگاه پرسپولیس نمی شوم اما می دانم که تازه خودمان در آغاز کاریم و در شرایط مشابه دو امتیاز از پرسپولیس، ۳ سال پیش جلوتر هستیم. مهم این است که در مسیر خوبی قرار داریم و باید این راه را ادامه بدهیم.

* فکر می کنید حرفه ای گری مسئولان باشگاه سپاهان در حمایت از سرمربی خود چقدر به شما برای ادامه کارتان اطمینان می دهد؟

اگر بخواهیم واقع بینانه ببینیم متوجه می شوید که تیم خوبی داریم خود من هم تجربه لازم را دارم و اصلاً تحت فشار نیستم. تنها چیزی که الان ما را تحت فشار قرار می دهد این است که در گل زنی باید بهتر باشیم.

* حضور مروان حسین چقدر می تواند به خط حمله سپاهان کمک کند؟

مروان حسین بازیکنی است که می تواند در بحث گل زنی تیم ما را تقویت کند، او در شرایطی به ما ملحق می شود که در فرم رقابت و مسابقه بوده و فکر می کنم بتواند از بازی با ذوب آهن به کمک ما بیاید.

* به عنوان سؤال پایانی در مورد بازی حساس پیش رو با ذوب آهن چه صحبتی دارید؟

همه ما می دانیم که دربی ها همیشه حساس و جذاب است و مسلماً بازی با ذوب آهن هم از این قاعده مستثنی نیست. می دانیم ذوب آهن تیمی قدرتمند است، اما ما هم می خواهیم برنده دربی باشیم.

 

تگ ها


اخبار روز سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال