کرانچار: عراق رقیب اصلی ماست

سرمربی تیم امید فوتبال ایران که روز چهارشنبه وارد تهران خواهد شد درباره قرعهکشی مرحله مقدماتی بازیهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا گفت: هیچ گروه آسانی وجود ندارد و ما باید با قدرت به دنبال صعود از گروه باشیم ......

سرمربی تیم امید فوتبال ایران که روز چهارشنبه وارد تهران خواهد شد درباره قرعه‌کشی مرحله مقدماتی بازی‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا گفت: هیچ گروه آسانی وجود ندارد و ما باید با قدرت به دنبال صعود از گروه باشیم.
 کرانچار، سرمربی تیم ملی فوتبال امید ابتدا در خصوص بازگشتش به ایران گفت: مشکلی پیش آمده بود که خوشبختانه حل شده و من صبح چهارشنبه وارد تهران خواهم شد. البته در روزهای گذشته با سایر اعضای کادر فنی در تماس بودم و تمرینات طبق برنامه دنبال شد. از فردا شخصا در تمرینات حضور پیدا می‌کنم و روند کار را دنبال خواهم کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال امید همچنین در خصوص مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا که در حقیقت رقابت‌های انتخابی المپیک نیز محسوب می‌شود و قرعه کشی این بازی‌ها گفت: طبیعتا هیچ گروه آسانی وجود ندارد و ما باید برای رویارویی با هر حریفی آماده باشیم اما در مورد گروه خودمان باید بگویم. عراق رقیب اصلی ماست و یکی از تیم‌های قدرتمند فوتبال آسیا محسوب می‌شود که از آنها شناخت کامل داریم. در ترکیب این تیم بازیکنانی حضور دارند که عضو ثابت تیم بزرگسالان عراق هستند. دو تیم یمن و ترکمنستان هم در این گروه حاضر هستند که برای ما حریفانی ناشناخته محسوب می‌شوند. طبیعتا رقابت‌های این مرحله بسیار حساس خواهد بود و باید تلاش کنیم تا با قدرت مجوز صعود به مرحله نهایی را کسب کنیم.

کرانچار همچنین در خصوص بازی روز ۲۹ آبان برابر تیم امید عمان نیز اظهار داشت: من از ابتدا گفته بودم که بازی‌های تدارکاتی برای ما اهمیت زیادی دارد و در روند آماده سازی تیم تاثیرگذار خواهد بود. مسابقه با عمان هم می‌تواند بازی بسیار خوبی باشد و فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکرد بازیکنان در برابر یک تیم قدرتمند. امیدوارم در فرصت‌های بعدی و فیفادی های پیش رو به این روند ادامه بدهیم و بازی‌های تدارکاتی مناسبی را برگزار کنیم.

تگ ها


ایران فوتبال