کرانچار: نگران نباشید، سپاهان می شویم

سرمربی تیم سپاهان می گوید که این شکست در زمان خوبی رقم خورده و در روزهای آتی این تیم می تواند با کسب امتیازات لازم به مسابقات برگردد ......

سرمربی تیم سپاهان می گوید که این شکست در زمان خوبی رقم خورده و در روزهای آتی این تیم می تواند با کسب امتیازات لازم به مسابقات برگردد.

 

به گزارش  مدال به نقل از  "ورزش سه"، زلاتکو کرانچار پس از شکست 4 بر صفر تیمش مقابل پدیده خراسان در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.


بازی بر خلاف انتظار ما پش رفت
بعد از چنین باختی اظهار نظر زیادی نمی شود کرد مگر اینکه بگویم از دقیقه اول بازی برخلاف انتظار ما پیش رفت. در صحنه گل اول اجازه دادیم از نقطه کرنر حرکت کنند و به محوطه ما برسند. گل دوم روی رسول نویدکیا خطا شد و درست نبود. حرف دیگری در مورد بازی نمی شود زد.


سعی می کنیم از اشتباهات درس بگیریم
سعی می کنیم از این مسابقه درس بگیریم تا دیگر در بازی های آینده مان چنین اتفاقی تکرار نشود. به تیم پدیده هم بابت این برد تبریک می گویم. به عنوان مربی می توانم بگویم تمام تلاشمان را می کنیم تا اشتباهات امروز را برطرف کنیم. به نظرم خوب است که این اشتباهات امروز رخ داد تا همین ابتدای لیگ آنها را برطرف کنیم.


بازیکنانم جنگنده ظاهر نشدند و بازی را راحت گرفته بودند
انتظار داشتم بازی پایاپایی با پدیده انجام دهیم. به بازیکنانم هم این موضوع را تذکر داده بودم که پدیده تیم خوبی است اما بازیکنان ما امروز به هیچ وجه جنگنده ظاهر نشدند و بازی را راحت تلقی کرده بودند. اکنون مهم این است اطلاعات لازم را از کار تیمی و عملکرد تک تک بازیکنانم به دست بیاوریم.


قبل از گل دوم روی نویدکیا خطا شد
 تنها انتقادی که می توانم بگویم خطا روی بازیکنمان روی گل دوم پدیده بود که آن هم داور اعتقاد به ادامه بازی داشت. مسئله دیگر این است که بازیکنان پدیده در مصدومیت های خود بیش از حد زمان را تلف کردند. اینها تنها انتقاداتی است که من می توانم از جریان بازی داشته باشم.


خریدهای جدید به زمان برای هماهنگی نیاز دارند
از خریدهای جدیدمان راضی هستم. آنها به مرور زمان به ما ملحق شدند و نیاز به زمان دارند تا با تیم هماهنگ شوند.
به مسابقات بر می گردیم
خیر، فکر نمی کنم این شکست تأثیر بدی روی ما داشته باشد. بسیاری از بازیکنان داخلی و خارجی جدیدی به ما ملحق شدند و نیاز به زمان دارند تا با هم هماهنگ شوند. تازه دو هفته از لیگ گذشته و هواداران ما را به خوبی درک می کنند. من خودم هم بابت این شکست ناراحتم و امیدوارم در ادامه بتوانیم با گرفتن امتیازات لازم به مسابقات برگردیم.

تگ ها


اخبار روز سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال