کرانچار: پیروزی متوالی می‌ تواند سپاهان را به بالای جدول بازگرداند

سرمربی سپاهان می خواهد تیمش در بازی با پدیده، با پیروزی از زمین بازی خارج شود ......

سرمربی سپاهان می خواهد تیمش در بازی با پدیده، با پیروزی از زمین بازی خارج شود.

زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از بازی سپاهان - پدیده، اظهار داشت:

دیدگاه ما نسبت به این مسابقه این است که بتوانیم با پیروزی از زمین خارج شویم. به هیچ وجه افکار غیر ورزشی و انتقام جویانه نداریم و تلاش ما برای کسب پیروزی است. می‌ دانیم پیروزی متوالی می‌ تواند ما را به بالای جدول بازگرداند.

وی افزود:

پیروزی برابر سایپا گام مثبت ما را آغاز کرد. دلایل زیادی داریم که می‌توانیم به آینده خوش‌بین باشیم. در صورت پیروزی در دیدار فردا با توان مضاعف به دیگر دیدارها فکر می‌کنیم. از طرفی پدیده نیز تیم بسیار خوبی است و بازیکنان ما پس از بازی با سایپا بسیار خوب تمرین کردند. امیدوارم مسابقه خوبی را با نتیجه مطلوب به‌دست آوریم.

سرمربی تیم سپاهان در مورد غایبان تیمش برای دیدار مقابل پدیده گفت:

در رابطه با کادر بازیکنان باید بگویم که میلاد سرلک به دلیل 3 اخطاره بودن محروم است و به جای آن سایر جایگزین‌ها بازی می‌کنند. آنچه برای ما خوشحال کننده است، حضور با درخشش شریفی است که در بازی با سایپا بازی خوبی را نشان داد و امیدوارم تیم ما فرم خود را حفظ کند و در دیگر مسابقه‌ها نشان دهد.

کرانچار به تمجید از تیم پدیده پرداخت و عنوان کرد:

در رابطه با تیم حریف باید بگویم به طور قطع محمد قاضی و خلعتبری موتور محرک تیم پدیده است. انتظار ما این است که در تیم ما کسانی که مسئول فاز دفاعی هستند در سطح انتظار ظاهر شوند و این 2 بازیکن را مهار کنند.

وی در واکنش به اخباری مبنی بر اینکه عالمه در بازی فردا به دلیل مشکل با کرانچار حضور ندارد، گفت:

نمی‌دانم این اطلاعات از کجا آمده. او 2 روز است که به اصفهان رسیده و زمانی وجود نداشته که کسی با کسی درگیر شود. این دروازه‌بان با کیفیت را ما از تیم ملی سوریه گرفته‌ایم و شاخصه‌های خوبی دارد. زمان کوتاهی برای هماهنگی داشته و تصمیم بر این شده تا علی کیخسروی که در برابر سایپا بسیار خوب درخشیده مسابقه را آغاز کند و عالمه روی نیمکت باشد تا برای شرایط وفق پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در واکنش به اعتراض برخی از هواداران در فضای مجازی به دلیل وقت کشی عالمه در دیدار با ایران - سوریه، تصریح کرد:

من به نظر همکارانم و آقای فولادی، مربی دروازه‌ بانان احترام قائلم. ایشان فیلم‌های متعددی را پیدا کرده و گفته که حضور این بازیکن سبب شده تا سوریه به پلی‌آف مقدماتی جام جهانی برسد. زمان کوتاهی برای تطبیق این بازیکن وجود داشت، به طوری که حدسم بر این است که از بازی با پارس جنوبی درون دروازه قرار می‌گیرد، اما عالمه فردا روی نیمکت است. مسابقه ایران و سوریه در مالزی را ندیدم و نمی‌دانم چه اتفاقی در آن بازی‌ها رخ داده که این امکان را بدهند که به این دلیل این شایعه‌ها ایجاد شده است. مهم شایستگی این دروازه‌بان است.

کرانچار ادامه داد:

منظور از هماهنگی این است که این بازیکن باید در مرحله نخست شیوه بازی مدافعان خود را بداند و نحوه رفتار آن را ببیند. او همچنین باید با ارتباط کلامی و رفتاری در تمرینات خود را به آنها وصل کند. ضمن اینکه کیخسروی مسابقات بیشتری با بازیکنان بوده و می‌تواند در بازی فردا درون دروازه باشد.

وی در واکنش به این سوال که «فردا جدال بازیکنان سابق سپاهان و پدیده با تیم‌های خودشان است، این تقابل را چطور می‌بینید؟»، گفت:

از زمانی که من با آنها کار کردم و بعد از اینجا رفتند، بسیار خوب عمل کردند. آنها برای پدیده خوب بازی کردند و برای من جای خوشحالی دارد، اما اعتقاد من این است که بازیکنان من در سپاهان از آنها پیشی می‌گیرند و بهتر عمل می‌کنند.

تگ ها


اخبار روز سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال