کربکندی: دربی اصفهان هم مثل بقیه دربی‌ها حساسیت خودش را دارد

رسول کربکندی مدیر امور فوتبال باشگاه ذوب‌آهن در مورد دیدار این تیم برابر سپاهان در هفته ششم لیگ برتر و شرایط دربی اصفهان صحبت کرد...

رسول کربکندی مدیر امور فوتبال باشگاه ذوب‌آهن در مورد دیدار این تیم برابر سپاهان در هفته ششم لیگ برتر و شرایط دربی اصفهان صحبت کرد

به گزارش مدال، رسول کربکندی مدیر امور فوتبال باشگاه‌ ذوب‌آهن در خصوص بازی این تیم مقابل سپاهان در هفته ششم لیگ برتر گفت: به هر حال سپاهان تیمی است که برای قهرمانی بسته شده و آنها سرمایه‌گذاری خیلی خوبی انجام دادند و کادر فنی خوبی هم دارند. ضمن اینکه در همه پست‌ها هر چه بازیکن خوب بوده را جمع کردند و در کل سپاهان یک تیم کامل برای هدف‌های بزرگ است. 

وی در ادامه گفت: ذوب‌آهن تیمی است که همیشه بین تیم‌های خوب ایران قرار داشته است. این تیم اکنون جوانان خوبی دارد که آرام آرام شکل بهترشان را پیدا می‌کنند. دربی اصفهان هم مثل بقیه دربی‌ها حساسیت خودش را دارد و مردم و فوتبال دوستان اصفهان روی این بازی و روی هر دو تیم حساسیت دارند. امیدوارم که بازی خوبی از آب دربیاید.
 مدیر امور فوتبال باشگاه‌ ذوب‌آهن در خصوص شرایط تیم ذوب‌آهن در آستانه دربی اصفهان گفت: ما در این بازی میهمان هستیم و کلیه اعضای تیم، کادر فنی و بازیکنان تلاش می‌کنند نتیجه خوبی را بگیرند. از زمانی که من آمدم در این سه هفته سه  مساوی گرفته‌ایم و در جام حذفی هم موفق شدیم پارس جم را شکست دهیم و به مرحله بعد صعود کنیم. فاصله بازی‌ها خیلی کم است و تیم‌هایی که نفرات کامل‌تری دارند برای بازی‌های نزدیک  به هم خیلی راحت‌تر هستند. سه بازیکن ما از تراکتور آمدند. آرام آرام در حال رسیدن به شرایط ایده‌آل خودشان هستند و اگر آماده شوند قطعا می‌توانند به تیم کمک کنند و دست سرمربی هم پرتر خواهد بود. 
کربکندی در ادامه گفت: این بازی برای هر دو تیم سخت است به خصوص برای ذوب‌آهن چون سپاهان میزبان است و تیم کامل وخوبی دارد. البته تیم ما هم روز به روز شکل بهتری به خودش می‌گیرد و امیدواریم یک بازی بدون تنش و بدون هیچ مسئله‌ای انجام شود.
وی در مورد شناخت دو تیم از یکدیگر گفت: قطعا دو تیم همدیگر را می‌شناسند و خیلی خوب یکدیگر را آنالیز کرده‌اند. هر دو تیم بازیکنان خوبی دارد. تیم ما جوانان خیلی خوبی دارد. یکی از ویژگی‌های علیرضا منصوریان این است که از بازیکنان جوان خیلی خوب استفاده  می‌کند. ما بازیکنانی داریم که جا برای تکامل زیاد دارند و آینده خوبی خواهند داشت. یکی از ویژگی‌های تیم ما بازی روی زمین است و البته در طرف مقابل سپاهان هر دو شیوه بازی به خصوص شیوه بازی بلند را هم خیلی خوب انجام می‌دهد و هم ابزارش را دارد. 
 مدیر امور فوتبال باشگاه‌ ذوب‌آهن اضافه کرد: قطعا با شناختی که کادر فنی هر دو تیم دارند سعی می‌کنند نقاط ضعف یکدیگر را تحت فشار قرار دهند و همچنین نقاط قوت حریف را کنترل کنند و این مسائل مسئله‌ای است که در هر دو تیم وجود دارد. بازی‌های دربی همیشه غیرقابل پیش‌بینی است چون هر دو تیم انگیزه‌های خیلی خوبی برای بردن دارند و هیچ تیمی نمی‌خواهد بازنده دربی باشد.
کربکندی در مورد نوع بازی دو تیم در این مسابقه گفت:‌ذوب‌آهن با توجه به اینکه در خانه حریف بازی می‌کند در ابتدا هدفش کنترل بازی و حفظ دروازه است و بعد برنامه‌ریزی برای گل زدن، سپاهان هم چون میزبان است شرایط رو به جلویی دارد. این تیم امتیازات خوبی کسب کرده و طبیعتا می‌خواهد که در خانه خودش برنده مسابقه باشد که خود این مسئله می‌تواند تقابل بسیار خوبی را ایجاد کند.دربی‌های اصفهان قاعدتا بازی‌های خیلی خوبی از آب درمی‌آیند و نتیجه مسابقه بستگی به هوشیاری بازیکن‌ها و استفاده از موقعیت‌ها دارد.

بیشتر بخوانید:

کمالوند: حرف‌های منصوریان به درد تئاتر شهر می‌خورد!/گل ذوب آهن زشت بود

تگ ها


ذوب آهن سپاهان امیر قلعه نویی علیرضا منصوریان لیگ برتر فوتبال ایران رسول‌ــــ‌کربکندی فوتبال